(Foto) praznična seoba crnogoraca: Haos na graničnom prelazu Dobrakovo: "Čekamo već sat vremena i pitanje je kad ćemo nastaviti normalnu vožnju"
Blic pre 3 sata

Popularne destinacije tokom odmora bile su Zlatibor i Beograd Pojačan saobraćaj primećen je i na granicama sa Albanijom, BiH, i Hrvatskom Završava se praznični produženi vikend u Crnoj Gori, pa su tokom dana na svim putnim pravcima evidentirane veće gužve u saobraćaju.
Pravi kolaps tokom večernjih sati nastao je na graničnim prelazima Gostun i Dobrakovo između Srbije i Crne Gore. - Ovo je haos na ulazu u Crnu Goru, čekamo sat vremena i pitanje je kad ćemo nastaviti normalnu vožnju. Kad smo dolazili, granice su bukvalno bile spojene kolonom vozila, kroz Bijelo Polje takođe je bio haos i izgleda da nas to čeka i večeras - kaže za RINU vozač Nikola T. koji je takođe zaglavljen u koloni. Velike gužve ne bi trebalo da čude, jer je












