Za samo 7 dana u Srbiji poginulo 12 osoba, među njima i dvoje dece! Ana i Aleksandar sleteli u betonsku rupu, Sreten poginuo sa bebom, nastradali i otac i ćerka (16)
Blic pre 2 sata

U nesrećama je najčešće učestvovalo više vozila Teške nesreće dogodile su se na različitim lokacijama, uključujući Požegu-Čačak, Irig-Rumu, Laćarak, Surčin, Vladimirce, Batočinu i Novi Sad U proteklih sedam dana, na putevima Srbije, poginulo je najmanje 12 osoba u saobraćajnim nesrećama.
Osim nastradalih, više od 40 osoba je zadobilo povrede. Stručnjak za bezbednost saobraćaja, Milan Božović, navodi da vozače najviše pogađaju novčane kazne i kazne zabrane upravljanja motornim vozilom. - To je ono što ih najviše pogađa. Oni posledice saobraćajnih nesreća u prvom trenutku ne vide, ne razmišljaju o tome. Nije suština, odnosno nije u prvom planu kod njih bezbedno ponašanje zbog toga da se spreči nastanak invaliditeta, smrti, lakih ili teških telesnih









