"иПхоне не иде нигде"
Б92 01.04.2026

Виши потпредседник компаније Аппле, Еди Кју, раније је наговестио да можда нећемо користити иПхоне за десет година, али шеф маркетинга Грег Џозвијак се, по свему судећи, не слаже са тим.
Џоз (надимак Грега Џозвијака) је у новом интервјуу изјавио да је тешко замислити да и за 50 година нећемо користити иПхоне. Еди Кју је прошле године рекао да нам иПхоне можда неће бити потребан за десет година. "Можда вам иПхоне неће требати за 10 година, колико год то лудо звучало", рекао је он. "Једини начин да заиста имате праву конкуренцију је када дође до технолошких смена. Технолошке смене стварају те прилике. Вештачка интелигенција (АИ) је нова технолошка






