Da li sudije "guraju" Argentinu?

B92 pre 2 sata
Da li sudije "guraju" Argentinu?

Drugi put na Mundijalu sudije nisu sankcionisale fudbalere Argentine za grub prekršaj, sada Lautara Martinesa protiv Austrije, nakon Mesijevog faula protiv Alžira.

Zanimljivo, ni u jednom ni u drugom slučaju zvezde argentinskog tima nisu dobile ni žuti karton. Lautaro ga je, bez ikakve dileme, zaslužio. Napadač Intera je krajem poluvremena meča sa Austrijom s leđa prvom laktom u glavu udario Konrada Lajmera, da bi ga potom, bez ikakvog razloga, s leđa šutnuo u momentu kada se ovaj već bio izborio za loptu. Sudija Amin Mohamed Omar nije pokazao ni javnu opomenu Lautaru, štaviše nešto je gunđao Austrijancu?! U tom trentku

Povezane vesti »

Ključne reči

Sport, najnovije vesti »