"Prihvatam kaznu - ispravna je"
B92 pre 1 sat

Vozač Aprilije Marko Beceki priznao je da je zasluženo kažnjen nakon incidenta koji se dogodio tokom sprint trke u Brnu, kada je u pokušaju da se vrati do motocikla udario i odgurnuo jednog redara.
Italijan je zbog tog nesportskog poteza suspendovan sa trke za Veliku nagradu Češke, što je dodatno zakomplikovalo borbu za vrh u generalnom plasmanu MotoGP šampionata. Beceki je pred Veliku nagradu Holandije u Asenu otvoreno govorio o svemu što se dogodilo i istakao da prihvata odluku nadležnih. "Smatram da je kazna bila ispravna i sve sam prihvatio. Razumeo sam šta se desilo, pokušao sam da iskoristim ovu priliku da budem bolji kao osoba generalno", rekao je






