Spartak u Ligi šampiona!

B92 pre 1 sat
Spartak u Ligi šampiona!

Košarkaški klub Spartak iz Subotice obezbedio je učešće u grupnoj fazi naredne sezone FIBA Lige šampiona, što predstavlja jedan od najvećih uspeha u istoriji kluba.

Takmičenje je potvrdilo da će se subotički tim naći među 30 ekipa koje će naredne sezone učestvovati u borbi za evropski trofej, čime je još jednom nagrađena sjajna sezona, krunisana osvajanjem titule u Košarkaškoj ligi Srbije – prve u klupskoj istoriji. Iz FIBA Lige šampiona naglašeno je da je Spartak na ovaj način direktno izborio plasman u grupnu fazu, što predstavlja veliki korak napred za klub sa severa Srbije, koji je u kratkom periodu značajno podigao svoj

Povezane vesti »

Ključne reči

Sport, najnovije vesti »