Kako bih preživeo bez klime
Danas pre 6 sati | BBC News na srpskom

Volim da dođem i radim u kancelariji, ne od kuće.
Pogotovo leti. Ne smeta mi ni mraz, ni kiša, ali sve iznad 20 stepeni Celzijusa za mene je elementarna nepogoda. Retko ko se raduje odlasku na posao, ali ja da – kad je napolju već u sedam ujutru 30 stepeni, a znam da ću ući u već rashlađenu redakciju. Naravno, neizbežne su i rasprave sa koleginicama kojima je uvek hladno, ali im kažem: „Što niste ostale kod kuće?“ ili: „Obucite džemper“. Zvuči nedemokratski, ali je demokratija precenjena – u ovom slučaju. Pre nego








