Šou na Kipru: Na utakmici Čuke lopta pogodila biciklistu na putu, policija prekinula meč

Hot sport 10.02.2017  |  HotSport, Mondo

Šou na poslednjoj proveri Čukaričkog na Kipru, dovoljno je reći da je meč prvo prekinula policija, a potom i trener rumunskog tima.

‘Brđani’ se kući vraćaju posle pobede nad rumunskom Olimpijom 1:0. Gol odluke u 26. minutu je postigao Beko Fofana posle centaršuta Docića iz kornera, ali će ova utakmica biti upamćena po dva prekida, a posle ovog drugog meč više nije nastavljen. Naime, kako javlja izveštač SOS kanala Nebojša Petrović, jedna lopta je u prvom poluvremenu završila daleko od gola, pogodila je biciklistu na drumu, a policija je meč zaustavila kako bi uradila uviđaj.