Ludo je bilo u Rimu - utakmica od 101 minuta, crveni, VAR, penal, preokret, velemajstorski gol i sve to u sudijskoj nadoknadi (video)

Mozzart sport 08.12.2018
Ludo je bilo u Rimu - utakmica od 101 minuta, crveni, VAR, penal, preokret, velemajstorski gol i sve to u sudijskoj nadoknadi…

Lacio ostao bez tri boda u 90+9

Kakva utakmica u Rimu. I kakva ludnica u sudijskoj nadoknadi vremena. Lacio je imao pobedu u džepu zahvaljujući VAR-u, uspeo je da preokrene rezultat protiv Sampdorije u 96. minutu, ali gosti iz Đenove digli su se iz pepela i sa igračem manje u 90+9 stigli do boda na čudesan način - prelepim pogotkom Rikarda Saponare. Arbitar Davide Masa odsvirao je kraj tek u 101. minutu! Na semaforu - 2:2! Lacio je u krizu, to je sada svima jasno. Ovo je peti