Goleada u Rimu, Lacio stigao tri gola minusa

RTS 19.10.2019

Fudbaleri Lacija i Atalante igrali su nerešeno 3:3, u jednom od derbija osmog kola Serije A. Gosti imali tri gola prednosti na poluvremenu, Lacio u zaustavnom vremenu stigao do izjednačenja sa bele tačke. Napoli sa 2:0 savladao Veronu.

Izuzetno zanimljiv duel odigrali su Lacio i Atalanta na "Olimpiku". Gosti su na poluvremenu imali tro gola prednosti, ali je domaćin u sudijaskog nadoknadi stigao do boda. Atalanta je bila mnogo bolji rival na utakmici u Rimu, naročito u prvom poluvremenu. Mjurijel (dva) i Gomez doneli su gostima tri gola prednosti na poluvremenu. Ipak, Lacio je u nastavku zaigrao mnogo bolje i u dva minuta postigao dva pogotka. Prvo je Imobile bio precizan sa bele tačke, da bi