Хаос у лакташима! Игокеа посустала после чак два продужетка, Цедевита Олимпија победом на врху АБА лиге

Спортал блиц 19.10.2019  |  Блицспорт.рс

Кошаркаши Цедевита Олимпије победили су Игокеу после чак два продужетка 90:95 (27:15, 13:24, 14:13, 17:19, 9:9, 10:15).

Домаћа екипа одлично је започела дуел, и већ после првих 10 минута имала је великих +12. Међутим, већ од старта друге деонице гости су се серијом 16:6, вратили тотално у меч, а на одмор се отишло са пола коша предности за Игокеу. У другом полувремену виђена је резултатска клацкалица. У последњој деоници гости су имали три поена предности на 17 секунди до краја, али је Американац Еванс тројком одвео меч у продужетак. Након првих пет минута није било победника, па