Problemi i glavobolje za gvardiolu: Mančester je crven! Junajted šokirao gradskog rivala i zadao mu ogromne muke

Sportal blic 07.12.2019  |  Aleksandar Knežević

U velikim problemima se nalazi i njegov . „Građani” su u 16. kolu , na „Etihadu” izgubili od posrnulog gradskog rivala rezultatom 1:2.

U roku od šest minuta prvog poluvremena, utakmica je pošla po zlu za Siti. U 23. minutu se našao tamo gde mu nije mesto, srušio je Rašforda u jedanaestercu, a Entoni Tejlor je posle kratke intervencije VAR-a pokazao na belu tačku. Iako je fauliran, Rašford je preuzeo odgovornost i doveo ekipu u prednost koja je udvostručena u 29. minutu. Marsijal je odigrao dupli pas sa Džejmsom, našao se u šesnaestercu rivala, tamo uspeo da obezbedi dovoljno prostora za udarac