Povezane vesti

Crveno je boja Mančestera: Junajted lako preko Sitija na Etihadu

Večernje novosti 08.12.2019
Fudbaleri Mančester junajteda pobedili su večeras na gostovanju gradskog rivala Mančester siti sa 2:1 u derbiju 16. kola engleske Premijer lige. Fudbaleri Mančester junajteda pobedili su večeras na gostovanju gradskog rivala Mančester siti sa 2:1 u… »
Problemi i glavobolje za gvardiolu: Mančester je crven! Junajted šokirao gradskog rivala i zadao mu ogromne muke

Sportal blic 07.12.2019
U velikim problemima se nalazi i njegov . „Građani” su u 16. kolu , na „Etihadu” izgubili od posrnulog gradskog rivala rezultatom 1:2. U roku od šest minuta prvog poluvremena, utakmica je pošla po zlu za Siti. U 23. minutu se našao tamo gde mu… »