Novi poraz Voše u Ligi šampiona, Nemci slavili u Novom Sadu

RTV 10.12.2019  |  RTV

NOVI SAD - Odbojkaši Vojvodine NS seme pretrpeli su poraz u 2. kolu E grupe CEV Lige šampiona. Nemački Fridirihshafen je večeras, u dvorani SPC Vojvodina u Novom Sadu, pobedio Vošu sa 3:0, po setovima 25:20, 25:21 i 25:20, posle 83 minuta igre.

Ostali su dužni odbojkaši Vojvodine sjajnoj publici u Novom Sadu, koja je došla u velikom broju da podrži svoje ljubimce u prvom meču na domaćem terenu u Ligi šampiona. Odigrali su crveno-beli dosta lošije nego u Poljskoj, pa je Fridrihshafen zasluženo slavio 3:0 u utakmici drugog kola E grupe. Iako su imali veliku podršku sa tribina crveno-beli nisu to iskoristili i bili su prilično mlaki i neubedljivi u sva tri seta. Na startu su gosti poveli, imali su 12:10,