Povezane vesti

Simon osuđen zbog napada na Milicu Dabović, oglasila se i ona

Simon osuđen zbog napada na Milicu Dabović, oglasila se i ona

Tračara 23.03.2017
Dva meseca nakon što je fizički nasrnuo na svoju bivšu devojku Milicu Dabović, Simon Šime Škilić osuđen je danas i uskoro će biti proteran iz Srbije. Domaći mediji prenose da je bivši sportista sa Prvim osnovnim tužilaštvom u Beogradu… »
Milica slavi pobedu na sudu: Konačno će prestati da me optužuju da sam sve izmislila!

Milica slavi pobedu na sudu: Konačno će prestati da me optužuju da sam sve izmislila!

Svet & Skandal 23.03.2017
Bivša košarkašica Milica Dabović oglasila se danas nakon što je objavljeno da je njen bivši dečko Šime Šiklić Simon priznao krivicu za nasilje u porodici. Šime je izrečena uslovna kazna, dobio je zabranu prilaska Milici i proteran je iz… »
Ovo je poruka ženama da prijave nasilje!

Ovo je poruka ženama da prijave nasilje!

Mondo 23.03.2017
Simonu zabranjen ulazak u Srbiju i prilazak Milici! "Ovo je poruka svim ženama da prijave nasilje," rekla je za MONDO Miličina pravna zastupnica. Slučaj koji je potresao Srbiju dobio je epilog u vidu nagodbe - Simon je priznao krivicu! Hrvatski… »
Simon proteran iz Srbije! Priznao da je tukao Milicu Dabović!

Simon proteran iz Srbije! Priznao da je tukao Milicu Dabović!

Svet & Skandal 23.03.2017
Simon Šiklić sklopio je danas nagodbu sa Prvim osnovnim tužilaštvom u Beogradu u kojoj je priznao da je izvršio nasilje u porodici nad košarkašicom Milicom Dabović u zamenu za uslovnu kaznu zatvora od deset meseci, koja neće biti izvršena… »
Drama kroz koju je Milica Dabović prošla dobila epilog: Šime Šiklić Simon proteran iz Srbije!

Drama kroz koju je Milica Dabović prošla dobila epilog: Šime Šiklić Simon proteran iz Srbije!

Story 23.03.2017
Bivši verenik srpske košarkašice klopio je danas nagodbu sa sudom i priznao krivicu za nasilje nad bivšom košarkašicom Milicom Dabović, navode domaći mediji. Kako navodi Blic, on je dobio uslovnu kaznu od deset meseci, koja neće biti izvršena… »

Vesti dana »