Повезане вести

Аца Лукас у отвореном писму открива истину о Соњи: Направио сам монструма! ФОТО

Аца Лукас у отвореном писму открива истину о Соњи: Направио сам монструма! ФОТО

Свет плус 03.09.2017
Аца Лукас ноћас је, изнервиран, нападима бивше супруге на њега написао отворено писмо у коме је између осталог рекао да је направио монструма од Соње. После великог скандала кад је Соња Вуксановић пријавила Ацу Лукаса… »
Аца признао кривицу: Што није доживотна? (фото)

Аца признао кривицу: Што није доживотна? (фото)

Мондо 03.09.2017
Аца Лукас се нагодио, иако стоји иза тога да није ни пипнуо бившу супругу. На Инстаграму објавио њену црно-белу слику и бизарну поруку. Фолкер Аца Лукас синоћ је на друштвеним мрежама изрекао салве увреда на рачун бивше… »
"Више не постоји": Лукас се бизарним речима обратио Соњи

"Више не постоји": Лукас се бизарним речима обратио Соњи

Блиц 03.09.2017
Драма између Александра Вуксановића и његове бивше супруге Соње Вуксановић ушла је у други дан, а из сата у сат стигне нека нова информација. Овог пута, фолкер се други пут обратио бившој супрузи на друштвеним мрежама… »
Ново обраћање! Лукас БРУТАЛНО: Соња, ОДУЗЕЋУ ТИ ДЕТЕ! Ти си МОНСТРУМ И ПРИЈАТЕЉИЦА НОЋИ! Пипнуо те нисам!

Ново обраћање! Лукас БРУТАЛНО: Соња, ОДУЗЕЋУ ТИ ДЕТЕ! Ти си МОНСТРУМ И ПРИЈАТЕЉИЦА НОЋИ! Пипнуо те нисам!

Свет & Скандал 03.09.2017
Аца Лукас касно ноћас поново се обратио јавности преко својих профила на друштвеним мрежама. Након скандала који је избио јуче у 17.30, кад је познати певач наводно физички насрнуо на своју супругу Соњу Вуксановић… »
Аца лукас у полицији: Певач саслушан, одређен му притвор!

Аца лукас у полицији: Певач саслушан, одређен му притвор!

Курир 03.09.2017
Наиме, након инцидента који је направио, певач је отпутовао за Цирих, где је имао заказан наступ. По повратку у Београд, певач је самовољно отишао у ПУ Нови Београд, где је саслушан. Након тога, одређен му је притвор до 48… »
Лукас се вратио и слободно шета аеродромом: Нико од надлежних га није зауставио због пребијања жене!

Лукас се вратио и слободно шета аеродромом: Нико од надлежних га није зауставио због пребијања жене!

Курир 03.09.2017
Након инцидента, Соња је завршила у Ургентном центру и полицији, а Аца се окренуо и отпутовао за Цирих, где је имао заказан наступ. Певач се данас вратио, а по слетању на аеродром у Београду се слободно кретао, те га нико од… »
Огласио се фолкер Аца Лукас: Соња лаже да сам је претукао, открићу све о њој, модрице има од нечег другог

Огласио се фолкер Аца Лукас: Соња лаже да сам је претукао, открићу све о њој, модрице има од нечег другог

Вечерње новости 03.09.2017
Након што је Соња Вукасновић пријавила полицији да ју је Аца Лукас наводно претукао, огласио се и певач. СОЊА Вуксановић, супруга фолк певача Аце Лукаса, завршила је синоћ у Ургентном центру, због како она тврди батина… »
Скандалозно Лукас отвореним писмом извређао Соњу:Срамото једна, пријатељице ноћи

Скандалозно Лукас отвореним писмом извређао Соњу:Срамото једна, пријатељице ноћи

Вечерње новости 03.09.2017
Фолк певач Аца Лукас, после вести да је претукао своју бившу супругу Соњу Вуксановић, се огласио отвореним писмом. Фолк певач Аца Лукас, после вести да је претукао своју бившу супругу Соњу Вуксановић, се огласио отвореним… »
Аца Лукас запретио Соњи да ће јој одузети дете

Аца Лукас запретио Соњи да ће јој одузети дете

Вести онлине 03.09.2017
Лукас се ноћас преко Фејсбука додатно обрачунаво са бившом супругом. Фолкер је запретио да ће Соњи да одузме заједничку ћерку Викторију. "Од го*нета сам хтео да направим питу! Али сам претерао! Направио сам монструма… »
"Срамото једна, пријатељице ноћи, од Адријане Лиме имаш само лим" бесни Лукас у отвореном писму извређао Соњу, али ту није…

"Срамото једна, пријатељице ноћи, од Адријане Лиме имаш само лим" бесни Лукас у отвореном писму извређао Соњу, али ту није…

Блиц 03.09.2017
Јуче је јавност потресла информација да је фолкер Аца Лукас наводно претукао бившу супругу Соњу Вуксановић. Она је отишла у Ургентни центар, а Лукас је у изјави за Блица казао да ју је "само шутнуо ногом". Након неколико… »
Огласио се Лукас: Увреде и претње!

Огласио се Лукас: Увреде и претње!

Мондо 03.09.2017
После наводног физичког обрачуна, фолкер се огласио на друштвеним мрежама. Певач Александар Вуксановић наводно је у суботу физички насрнуо на бившу супругу и нанео јој телесне повреде. Она је инцидент пријавила полицији, а… »
Пријавила насиље: Соња Вуксановић оптужила Лукаса да је упао у стан и претукао је!

Пријавила насиље: Соња Вуксановић оптужила Лукаса да је упао у стан и претукао је!

Вечерње новости 02.09.2017
Соња Вуксановић, пријавила је, како сазнају “Новости”, полицији да је Аца Лукас, упао у њен стан поломио ствари и претукао је. Соња Вуксановић, пријавила је, како сазнају “Новости”, полицији да је Аца Лукас, упао у… »
У паници је бежала од лукаса: Ево које је повреде фолкер нанео бившој жени!

У паници је бежала од лукаса: Ево које је повреде фолкер нанео бившој жени!

Блиц 02.09.2017
Соња Вуксановић вечерас је, без полицијске пратње, примљена у Ургентни центар са повредама главе које јој је нанео бивши супруг Аца Лукас. Соња је данас поподне око 17.50 позвала полицијску станицу Бежанијска коса да… »
Ексклузивно! Аца Лукас проговорио о нападу на бившу жену: Дошао сам да видим ћерку, почели смо да се свађамо и....

Ексклузивно! Аца Лукас проговорио о нападу на бившу жену: Дошао сам да видим ћерку, почели смо да се свађамо и....

Блиц 02.09.2017
Аца Лукас данас је наводно претукао бившу супругу Соњу Вуксановић, која је са повредама у пределу главе отишла у Ургентни центар. Лукас је неко време после инцидента био недоступан, будући да се налази у Цириху, али дао је… »

Вести дана »