Повезане вести

Ђак мучки напао наставницу: у Трговачкој школи, колеге протестују на улици, нема наставе

Ђак мучки напао наставницу: у Трговачкој школи, колеге протестују на улици, нема наставе

Блиц 11.10.2017
У Трговачкој школи, смештеној у самом центру града, у Хиландарској улици, данас је обустављена настава због протеста наставника јер је њихова колегиница крајем септембра физички нападнута од стране ученика. Више од 50… »
Блокирана трговачка школа: Професори не улазе у учионице јер им је колегиницу напао ученик!

Блокирана трговачка школа: Професори не улазе у учионице јер им је колегиницу напао ученик!

Телеграф 11.10.2017
Више од 50 људи, углавном наставника ове образовне установе, налази се испред школе са транспарентима и паролама “Стоп насиљу”, “Образовање је будућност”. У Трговачкој школи, смештеној у самом центру Београда, у… »
Насиље У школама: Две дивљачке туче у Раковици за две недеље, оптужили директора да је ударио ђака

Насиље У школама: Две дивљачке туче у Раковици за две недеље, оптужили директора да је ударио ђака

Блиц 11.10.2017
Двојица дечака седмог разреда потукла су се јуче у згради ОШ "Никола Тесла" у Раковици, након чега је један од њих оптужио и директора да му је ударио шамар! Тринаестогодишњаци М. М. и М. Ј. потукли су се у школи током… »
Исповест директора школе у Београду: Раздвајао сам ђаке који се туку, а онда су ме оптужили да сам лупио шамар једном од…

Исповест директора школе у Београду: Раздвајао сам ђаке који се туку, а онда су ме оптужили да сам лупио шамар једном од…

Телеграф 11.10.2017
- У ходнику сам затекао само М. М., који ми је деловао озбиљно повређен. Из уста му је текла крв - каже директор. У Основној школи "Никола Тесла", у београдској општини Раковица, јуче су се потукла двојица ђака седмог… »
Васпитање: Директор шамаром спречио тучу ученика?

Васпитање: Директор шамаром спречио тучу ученика?

Мондо 11.10.2017
Након туче двојице ђака у ОШ "Никола Тесла" у београдској Раковици, догодио се инцидент с - директором. Фото: Иоутубе/сцреенсхот Илустрација Станислав Стевуљевић, који је на челу те установе, физички је насрнуо на ученика… »

Вести дана »