Повезане вести

Челник СПЦ-а / Патријарх Иринеј: Пресуда Ратку Младићу је дјело ђавола

Санџак хабер 24.11.2017
Патријарх Иринеј изјавио је да је пресуда Хашког трибунала Ратку Младићу “дјело ђавола” и да није први пут да испада да су само Срби криви за све, док су остали невини. “Још један Србин осуђен је у Хагу. Ми смо знали да… »

Патријарх Иринеј: Пресуда Младићу је дело ђавола

СЕЕбиз 24.11.2017
БЕОГРАД - Патријарх Иринеј каже да је пресуда Хашког трибунала Ратку Младићу "дело ђавола" и да није први пут да испада да су само Срби криви за све док су остали невини. "Још један Србин осуђен је у Хагу. Ми смо знали да… »

Недељник 24.11.2017
Како је патријарх истакао, све то се дешава јер "силни светски моћници раде ђаволска дела, а ми трпимо последице" Патријарх Иринеј каже да је пресуда Хашког трибунала Ратку Младићу "дело ђавола" и да није први пут да испада… »

Б92 24.11.2017
Београд -- Патријарх Иринеј каже да је пресуда Хашког трибунала Ратку Младићу "дело ђавола" и да није први пут да испада да су само Срби криви за све док су остали невини. "Још један Србин осуђен је у Хагу. Ми смо знали да… »

Патријарх Иринеј: Пресуда Младићу је дјело ђавола

Ал Јазеера 24.11.2017
Поглавар СПЦ-а изјавио је да се све то дешава јер свјетски моћници раде ђаволска дјела, а Срби трпе посљедице. Патријарх српски Иринеј изјавио је да је пресуда Хашког трибунала Ратку Младићу "дело ђавола" и да није први пут… »

Патријарх о пресуди Младићу: Силни светски моћници раде ђаволска дела

Бета 24.11.2017
Српски патријарх Иринеј изјавио је да је пресуда ратном команданту Војске Републике Српске Ратку Младићу била очекивана и да је уверен да је и та пресуда као и свака друга против Срба ту "јер силни светски моћници раде… »

Патријарх о Младићу: Пресуда очекивана, трпимо ђаволска дела

Данас 24.11.2017
Патријарх Српске православне цркве Иринеј изјавио је да је пресуда генералу Војске Републике Српске Ратку Младићу, који је осуђен на доживотну робију, била сасвим очекивана. Он је за лист "Ало" рекао да је уверен да је и та… »

Прва 24.11.2017
Патријарх Иринеј каже да је пресуда Хашког трибунала Ратку Младићу "дело ђавола" и да није први пут да испада да су само Срби криви за све док су остали невини. "Још један Србин осуђен је у Хагу. Ми смо знали да ће Ратко… »

Патријарх Иринеј о пресуди Ратку Младићу: То је дело ђавола! Светски моћници раде ђавоља дела а ми трпимо

Курир 24.11.2017
Патријарх Иринеј изјавио је да је пресуда Хашког трибунала Ратку Младићу "дело ђавола" и да није први пут да испада да су само Срби криви за све, док су остали невини. "Још један Србин осуђен је у Хагу. Ми смо знали да ће… »

Иринеј: Силни светски моћници раде ђаволска дела

Нови магазин 24.11.2017
Српски патријарх Иринеј изјавио је да је пресуда ратном команданту Војске Републике Српске Ратку Младићу била очекивана и да је уверен да је и та пресуда као и свака друга против Срба ту "јер силни светски моћници раде… »

Патријарх Иринеј о пресуди Ратку Младићу: "Ово је дело ђавола"

Телеграф 24.11.2017
Како је патријарх истакао, све то се дешава јер "силни светски моћници раде ђаволска дела, а ми трпимо последице" Патријарх Иринеј изјавио је да је пресуда Хашког трибунала Ратку Младићу "дело ђавола" и да није први пут да… »

Патријарх Иринеј: Пресуда Младићу је "дело ђавола"

РТВ 24.11.2017
БЕОГРАД - Патријарх Иринеј изјавио је да је пресуда Хашког трибунала Ратку Младићу "дело ђавола" и да није први пут да испада да су само Срби криви за све, док су остали невини. "Још један Србин осуђен је у Хагу. Ми смо знали… »

Патријарх српски Иринеј: Пресуда Младићу је "дело ђавола"

Вести онлине 24.11.2017
Патријарх Иринеј изјавио је да је пресуда Хашког трибунала Ратку Младићу "дело ђавола" и да није први пут да испада да су само Срби криви за све, док су остали невини. - Још један Србин осуђен је у Хагу. Ми смо знали да ће… »

Патријарх Иринеј: Пресуда Младићу је дело ђавола!

Правда 24.11.2017
Патријарх српски Иринеј је прокоментарисао хашку пресуду изречену Ратку Младићу, генералу Војске Републике Српске, који је осуђен на доживотну робију, речима да је то нешто што је било сасвим очекивано. Он је истакао да… »

Патријарх: Пресуда Младићу очекивана, трпимо ђаволска дела

Н1 Инфо 24.11.2017
Патријарх Српске православне цркве Иринеј изјавио је да је пресуда генералу Војске Републике Српске Ратку Младићу, који је осуђен на доживотну робију, била сасвим очекивана. Патријарх је за лист "Ало" рекао да је уверен да је… »

Огласио се патријарх: Дело ђавола! (фото)

Мондо 24.11.2017
"Силни светски моћници раде ђаволска дела, а ми трпимо последице...", каже поглавар СПЦ поводом пресуде Ратку Младићу. Фото: Мондо/ Стефан Стојановић Патријарх Иринеј изјавио је да је пресуда Хашког трибунала Ратку Младићу… »

Спутник 24.11.2017
Патријарх Иринеј каже да је пресуда Хашког трибунала Ратку Младићу „дело ђавола“ и да није први пут да испада да су само Срби криви за све док су остали невини. „Још један Србин осуђен је у Хагу. Ми смо знали да ће… »

Радио 021 24.11.2017
Патријарх Иринеј каже да је пресуда Хашког трибунала Ратку Младићу "дело ђавола" и да није први пут да испада да су само Срби криви за све док су остали невини. "Још један Србин осуђен је у Хагу. Ми смо знали да ће Ратко… »

Патријарх Иринеј: Пресуда Младићу је "дело ђавола"

Блиц 24.11.2017
Патријарх Иринеј изјавио је да је пресуда Хашког трибунала Ратку Младићу "дело ђавола" и да није први пут да испада да су само Срби криви за све, док су остали невини. "Још један Србин осуђен је у Хагу. Ми смо знали да ће… »

Огласио се и врх СПЦ: Пресуда Младићу је дело ђавола

Србија данас 24.11.2017
Реакције. Патријарх Иринеј изјавио је да је пресуда Хашког трибунала Ратку Младићу "дело ђавола" и да није први пут да испада да су само Срби криви за све, док су остали невини. - Још један Србин осуђен је у Хагу. Ми смо… »

Вести дана »