Povezane vesti

Zvezda do boda u Bačkoj Palanci došla sa penala u 86. minutu golom Boaćija (video)

Zvezda do boda u Bačkoj Palanci došla sa penala u 86. minutu golom Boaćija (video)

Sportski žurnal 02.12.2017
OFK Bačka prvi put u okršaju sa Crvenom zvezdom ostala neporažena (2:2). OFK Bačka – Crvena zvezda 2:2 (1:0) Bačka Palanka - Stadion: Slavko Maletin Vava. Gledalaca: 2.000. Sudija: Marko Popović (Beograd). Pomoćnici: Srđan Milutinović (Niš) i… »
Milojević: Rekao sam da očekujem tešku utakmicu, nisam bezveze to kazao, znao sam zbog čega pričam (video)

Milojević: Rekao sam da očekujem tešku utakmicu, nisam bezveze to kazao, znao sam zbog čega pričam (video)

Sportski žurnal 02.12.2017
Crvena zvezda u Bačkoj Palanci nije uspela da pobedi OFK Bačku, bod crveno-belima doneo Ričmond Boaći svojim drugim golom, sa penala u 86. minutu. Trener Crvene zvezde Vladan Milojević bio je kratak posle meča. - Rekao sam u najavi da očekujem… »
Kup Srbije: Crvena zvezda na fajnal-foru

Kup Srbije: Crvena zvezda na fajnal-foru

Hot sport 02.12.2017
Poznat je još jedan učesnik fajnal-fora Kupa Srbije u vaterpolu, to je Crvena zvezda koja je bila ubedljiva u četvrtfinalu. Crveno-beli demolirali su Valjevo u četvrtfinalu Kupa Srbije 19:4. Već na poluvremenu bilo je jasno da će četa Dejana… »
Video Zvezda stala pred keln: Boaći spasao crveno-bele

Video Zvezda stala pred keln: Boaći spasao crveno-bele

Večernje novosti 02.12.2017
Crveno-beli dva puta stizali prednost Bačke i na kraju golovima Boaćija stigli do nerešenog rezultata. STALA je i Crvena zvezda. Posle osam uzastopnih pobeda u Superligi, izabranici Vladana Milojevića nisu imali ni znanja, ni sreće, ni spretnosti da… »
Loša uvertira za keln: Zvezda ostavila dva boda u Bačkoj

Loša uvertira za keln: Zvezda ostavila dva boda u Bačkoj

Sportal blic 02.12.2017
Fudbaleri Crvene zvezde nisu se proslavili pred meč u Ligi Evrope protiv Kelna pošto su remizirali sa Bačkom 2:2 (0:1) u 20. kolu Superlige Srbije. Foto: Nenad Mihajlović / RAS Srbija Ričmond Boaći Crveno-beli su napravili lošu uvertiru pred… »
Milojević: Nisam bez veze pričao...

Milojević: Nisam bez veze pričao...

Mondo 02.12.2017
"Puno stvari ne radimo kako treba", kaže trener Zvezde posle remija protiv Bačke. Foto: MN Press OFK Bačka - Crvena zvezda 2:2! To je epilog uzbudljivog meča koji je "otvorio" subotnji program Superlige i u kojem je prekinut niz od osam uzastopnih… »
Kup Srbije: Vaterpolisti Zvezde overili plasman na fajnal-for

Kup Srbije: Vaterpolisti Zvezde overili plasman na fajnal-for

Sportal blic 02.12.2017
Vaterpolisti Crvene zvezde obezbedili su mesto na završnom turniru Kupa Srbije, pošto su u četvrtfinalu bili bolji od Valjeva 19:4 (4:1,5:1,4:0,6:2). Foto: A. Dimitrijević / RAS Srbija Dejan Savić Crveno-beli su odigrali dobar meč. Od starta… »
Kraj: Bačka - Crvena zvezda 2:2! (video)

Kraj: Bačka - Crvena zvezda 2:2! (video)

Mozzart sport 02.12.2017
Pratite sva dešavanja iz Bačke Palanke... (KLAĐENJE UŽIVO) BAČKA - CRVENA ZVEZDA 2:2 /Đorić 27, Makarić 78 - Boaći 54, 86pen/ Bačka Palanka. Stadion: Slavko Maletin Vava. Sudija: Marko Popović. Bačka: Lučić, Varga, Ilić, Živković, Spremo… »
Superliga Srbije: Bačka ‘otkinula’ Zvezdi dva boda, crveno-beli sa penala izbegli poraz (video)

Superliga Srbije: Bačka ‘otkinula’ Zvezdi dva boda, crveno-beli sa penala izbegli poraz (video)

Hot sport 02.12.2017
Fudbaleri Bačke napravili su iznenađenje u meču 20. kola Superlige, pošto su odigrali 2:2 protiv Crvene zvezde na svom terenu. Bačka je od samog početka zaigrala bez straha, pokazala je da ima želju da se nadigrava sa Zvezdom, pa je kao posledica… »
Milojević: Nisam bez razloga rekao da će biti teško

Milojević: Nisam bez razloga rekao da će biti teško

Hot sport 02.12.2017
Trener fudbalera Crvene zvezde Vladan Milojević je, nakon današnjeg remija sa Bačkom, rekao da nije „bez veze“ pre meča izjavio da će biti teška utakmica i dodao da njegova ekipa puno stvari ne radi kako treba. – Ja sam rekao i u najavi da sam… »
Milojević: Nisam bez razloga rekao da nas očekuje težak meč

Milojević: Nisam bez razloga rekao da nas očekuje težak meč

Večernje novosti 02.12.2017
Nisam bez veze to reka, ali šta da radimo, neka ostane to za nas, za svlačionicu - kaže trener Zvezde. Moji igrači nisu posustajali - poručio je strateg Bačke. Trener fudbalera Crvene zvezde Vladan Milojević je, nakon današnjeg remija sa Bačkom… »
Milojević: Rekao sam da će biti teško

Milojević: Rekao sam da će biti teško

Dnevnik 02.12.2017
Trener Crvene zvezde Vladan Milojević nakon remija sa Bačkom, izjavio je da je i pre utakmice govorio da će ovo biti težak meč. „Ja sam rekao i u najavi da sam očekivao tešku utakmicu, nisam to bez veze rekao… To neka ostane za nas, za… »
Šta to Zvezda ne radi kako treba?

Šta to Zvezda ne radi kako treba?

Sportske.net 02.12.2017
Trener Milojević danas je video mnogo problema... Tek što je odmakla Partizanu na šest bodova razlike, Crvena zvezda je pružila priliku najvećem rivalu da ponovo smanji tu razliku, ukoliko sutra savlada Vojvodinu. Naravno, trener Vladan Milojević je… »
Milojević: Nisam ja bezveze pričao...

Milojević: Nisam ja bezveze pričao...

Mozzart sport 02.12.2017
"Ima puno stvari koje ne radimo kako treba", kaže strateg crveno-belih posle remija u Bačkoj Palanci. Crvena zvezda je prosula prvenstvene bodove pred Keln. Možda tamo gde se malo ko nadao, ali Bačka je u potpunosti zaslužila da se raduje remiju sa… »
Zvezda do boda stigla sa "kreča", procenite da li je bio penal

Zvezda do boda stigla sa "kreča", procenite da li je bio penal

Sportski žurnal 02.12.2017
OFK Bačka prvi put u okršaju sa Crvenom zvezdom ostala neporažena (2:2). U 85. minutu u duelu OFK Bačka - Crvena zvezda u kaznenom prostoru domaćina došlo je do kontakta između odbrambenog igrača domaćih Nemanje Ilića i napadača Beograđana… »
Bačka zaustavila Zvezdu pred Keln!

Bačka zaustavila Zvezdu pred Keln!

Mondo 02.12.2017
Bačkopalančani vodili dva puta pred svojim navijačima protiv Crvene zvezde, ali je Ričmond Boaći uspeo da vrati rezultat na "nulu", ne i da bude čovek potpunog preokreta. Iznenađenje u Bačkoj Palanci! Fudbaleri Crvene zvezde slavili su u svakom od… »
Zvezdi samo bod u Bačkoj Palanci, Boaći sprečio senzaciju

Zvezdi samo bod u Bačkoj Palanci, Boaći sprečio senzaciju

Vesti online 02.12.2017
Fudbaleri Crvene zvezde su prekinuli niz od deset superligaških pobeda jer su u Bačkoj Palanci odigrali nerešeno protiv Bačke 2:2 (1:0) u prvom meču 20. kola. Domaći se nimalo nisu uplašili trofejnog kluba. Od starta su pokazali sube i zasluženo… »
Momenat odluke: Penal koji je Bačkoj srušio san o pobedi nad Zvezdom (VIDEO)

Momenat odluke: Penal koji je Bačkoj srušio san o pobedi nad Zvezdom (VIDEO)

Vesti online 02.12.2017
Bili su fudbaleri Bačke nadomak pobede nad Crvenom zvezdom u prvom meču 20. kola Superlige. Vodili su na svom terenu sa 2:1, a onda je u 85. minutu sudija Marko Popović dosudio penal za crveno-bele. Pre toga Ilić je oborio Pešića u kaznenom… »
Kiks pred Keln, Zvezda teško do boda protiv Bačke!

Kiks pred Keln, Zvezda teško do boda protiv Bačke!

Sportske.net 02.12.2017
Drama u Bačkoj Palanci i veliki bod za domaći tim! U prvoj utakmici 20. kola Superlige, Crvena zvezda je remizirala na gostovanju Bačkoj - 2:2! Crvena zvezda je pokušala da od samog starta uspostavi terensku inicijativu, ali prvu priliku na utakmici… »
Kuda Kahrimane? Bačka vodi, Delije sve nervoznije... (TVITOVI)

Kuda Kahrimane? Bačka vodi, Delije sve nervoznije... (TVITOVI)

Sportske.net 02.12.2017
Zanimljiva utakmica u Bačkoj Palanci, moglo je da bude još golova. Poluvreme je prve utakmice 20,. kola Superlige, Bačka- Crvena zvezda 1:0. Zvezda je, kako smo objavili pre početka meča, ušla u utakmicu u kombinovanom sastavu, na golu je posle… »
Milojević ne kalkuliše: Ali je ipak napravio tri bitne promene (sastavi)

Milojević ne kalkuliše: Ali je ipak napravio tri bitne promene (sastavi)

Hot sport 02.12.2017
Od 13 časova na stadionu u Bačkoj Palanci sastaju se Bačka i Crvena zvezda u okviru 20. kola Superlige Srbije. Znajući da Crvena zvezda za pet dana igra meč sezone protiv Kelna na Marakani, bilo je za očekivati da će trener Vladan Milojević… »
Čekajući Keln...

Čekajući Keln...

Mozzart sport 02.12.2017
Vladan Milojević verovatno opet sa Pešićem i Boaćijem u navali. Dok čekaju Keln fudbaleri Crvene zvezde moraće da odrade i duel protiv Bačke u okviru 20. kola Superlige (subota, 13.00). Misli crveno-belih biće usmerene ka meču godine u četvrtak… »
Bačka crveno-belima generalna proba za Keln (13,00 – sastavi)

Bačka crveno-belima generalna proba za Keln (13,00 – sastavi)

Sportski žurnal 02.12.2017
Generalna proba za Zvezdinu utakmicu godine je danas od 13 časova u Bačkoj Palanci. Izvešće Vladan Milojević skoro najjači tim, očekuje se da Nenada Krstičića poštedi napora kako ne bi pogoršao stanje povrede. – Pozitivno je da posle utakmice… »

Vesti dana »