Povezane vesti

Bek Crvene zvezde Džejms Feldin MVP 26. kola Evrolige

Bek Crvene zvezde Džejms Feldin MVP 26. kola Evrolige

Sportski žurnal 17.03.2018
Džejms Feldin je bio i najbolji strelac kola, dok je košarkaš Barselone Adrijan Moerman bio najbolji skakač sa 13 uhvaćenih lopti. Bek Crvene zvezde Džejms Feldin proglašen je za najkorisnijeg igrača 26. kola Evrolige. Košarkaši Crvene zvezde… »
EL - Zvezdin igrač MVP kola prvi put od početka sezone

EL - Zvezdin igrač MVP kola prvi put od početka sezone

Sportske.net 17.03.2018
Prvi put od početka sezone zvanje najkorisnijeg igrača kola u Evroligi odlazi u ruke košarkaša Crvene zvezde mt:s. Košarkaš Crvene zvezde mt:s Džejms Feldin proglašen je za najkorisnijeg igrača 26. kola Evrolige zahvaljujući sjajnoj partiji koju… »
Video Feldin MVP 26. kola Evrolige

Video Feldin MVP 26. kola Evrolige

Večernje novosti 17.03.2018
Posle fenomenalne partije protiv Valensije košarkaš Crvene zvezde dobio priznanje od strane elitnog takmičenja. Polazilo je za rukom Džejmsu Feldinu da tri puta bude izabran u idealnu petorku kola Evrolige, ali je konačno dobio i ono glavno priznanje… »
Dilan Enis: Pratićemo šampione

Dilan Enis: Pratićemo šampione

Sportski žurnal 17.03.2018
Samo šest dana posle najgoreg izdanja u sezoni, Crvena zvezda je prikazala možda i najbolju partiju do sada. A između toga deklasirala Cibonu, poslala je kući sa 107 poena u košu i sa minus 38 (107:69). Ako je neko i sumnjao da Zagrepčani mogu da… »
Video Feldin za “novosti”: Nekad mi je koš veliki kao okean

Video Feldin za “novosti”: Nekad mi je koš veliki kao okean

Večernje novosti 16.03.2018
Kada pogodim nekoliko šuteva poraste mi samopouzdanje i obruč deluje veći nego što jeste. Drugo poluvreme protiv Valensije mi je verovatno najdraže od kad sam došao - kaže Džejms. PRE utakmice sa Valensijom u hali "Aleksandar Nikolić", Džejms… »

Vesti dana »