Povezane vesti

Silovao mi je dete, njegov tata mi se smejao! Pao mi je mrak na oči kad sam video krv na gaćama sina, a onda sam pucao…

Silovao mi je dete, njegov tata mi se smejao! Pao mi je mrak na oči kad sam video krv na gaćama sina, a onda sam pucao…

Kurir 06.06.2018
Pao mi je mrak na oči! Sin mi je ispričao šta se dogodilo, ali koliko je ozbiljno, shvatio sam tek kada je skinuo gaće i kada sam video krv na njima. Tada sam poludeo. Ovako je, kako Kurir nezvanično saznaje, fudbalski menadžer Zoran Grujić… »
Evo zašto je Grujić uzeo sa stola njihov pištolj i zapucao: Staniša mu se podsmevao, a posle ovih reči puk`o mu je film…

Evo zašto je Grujić uzeo sa stola njihov pištolj i zapucao: Staniša mu se podsmevao, a posle ovih reči puk`o mu je film…

Kurir 06.06.2018
Pucnjavi u stanu u Ulici Goce Delčeva u Novom Beogradu prethodila je drama, koja se pretvorila u žestoku svađu, posle koje je Zoranu Grujiću (49), kako je rekao u tužilaštvu, pao mrak na oči! Krvavi incident dogodio se u nedelju veče oko 21.30, a… »
Mrak na oči zbog prebijenog sina

Mrak na oči zbog prebijenog sina

Vesti online 06.06.2018
Nakon potrage, beogradska policije uhapsila je Zorana Grujića, inače fudbalskog menadžera, koji je posle sukoba njegovog sina starog šest godina sa dečakom od 12 godina, otišao do stana roditelja starijeg dečaka i izrešetao ih po nogama. Prema… »
Menadžer koji je ranio roditelje posle zlostavljanja sina pušten na slobodu: Sud izrekao Zoranu Grujiću meru zabrane…

Menadžer koji je ranio roditelje posle zlostavljanja sina pušten na slobodu: Sud izrekao Zoranu Grujiću meru zabrane…

Kurir 06.06.2018
Zoran Grujić (49), fudbalski menadžer koji se sumnjiči da je u nedelju uveče hicem iz pištolja ranio roditelje dečaka koji je probao da siluje njegovog šestogodišnjeg sina, posle saslušanja u Višem tužilaštvu u Beogradu, pušten je na slobodu… »
Bez pritvora za oca koji je pucao zbog zlostavljenog deteta

Bez pritvora za oca koji je pucao zbog zlostavljenog deteta

Politika 06.06.2018
Viši sud u Beogradu odbio je danas predlog tužilaštva da odredi pritvor fudbalskom menadžeru iz Beograda Zoranu Grujiću (49) koji je u nedelju pucao u noge bračnom paru Janković, Katarini (40) i Staniši (43), nakon što je njihov 11.godišnji sin… »

Vesti dana »