Povezane vesti

Pušten na slobodu: Navaljni izašao iz zatvora posle mesec dana, pa pohvalio kako je sve sređeno pred Svetsko prvenstvo

Pušten na slobodu: Navaljni izašao iz zatvora posle mesec dana, pa pohvalio kako je sve sređeno pred Svetsko prvenstvo

Kurir 14.06.2018
Ruski opozicioni lider, Aleksej Navaljni, pušten je danas na slobodu posle 30 dana provedenih u zatvoru zbog organizovanja neodobrenih demonstracija. "Ponovo sam s vama posle 30 dana zatvora. Zaista sam srećan što sam na slobodi", napisao je Navaljni… »
Navaljni pušten iz pritvora

Navaljni pušten iz pritvora

Vesti online 14.06.2018
Ruski opozicioni lider Aleksej Navaljni pušten je danas iz pritvora u kome je proveo 30 dana zbog organizovanja zabranjenog protesta. Navaljni koga mnogi smatraju najvećim protivnikom ruskog predsednika Vladimira Putina, izjavio je nakon puštanja da… »
Navaljni odslužio kaznu

Navaljni odslužio kaznu

Danas 14.06.2018
Ruski opozicioni lider Aleksej Navaljni oslobođen je iz zatvora pošto je odslužio kaznu od 30 dana zatvora zbog neodobrenih protesta u Moskvi, piše Asošijeted pres (AP). Navaljni je pozvao na seriju demonstracija u glavnom gradu Rusije i drugim… »
Oslobođen lider ruske opozicije

Oslobođen lider ruske opozicije

Al Jazeera 14.06.2018
Boris Navaljni je izašao iz zatvora nakon 30 dana, osuđen je zbog organiziranja protesta uoči predsjedničke inauguracije Vladimira Putina. Lider ruske opozicije Aleksej Navaljni izjavio je da je pušten na slobodu, poslije 30 dana provedenih u… »
Navaljni oslobođen posle 30 dana zatvora

Navaljni oslobođen posle 30 dana zatvora

N1 Info 14.06.2018
Lider ruske opozicije Aleksej Navaljni izjavio je da je pušten na slobodu posle 30 dana provedenih u zatvoru. "Ponovo sam s vama posle 30 dana zatvora. Zaista sam srećan što sam na slobodi", napisao je Navaljni na Tviteru. Rusko pravosuđe osudilo je… »

Vesti dana »