Povezane vesti

Milinković-Savić: Transfer 150 miliona? To mi je motivacija!

Milinković-Savić: Transfer 150 miliona? To mi je motivacija!

Vesti online 29.06.2018
Srpski fudbalski reprezentativac iz Lacija Sergej Milinković-Savić kaže da mu potencijalna cena transfera od 150 miliona evra ne predstavlja pritisak, već daje motivaciju da se još više dokazuje. Sergej, nakon eliminacije Srbije u grupnoj fazi… »
SMS: Cena od 150 miliona me dodatno motiviše

SMS: Cena od 150 miliona me dodatno motiviše

Hot sport 29.06.2018
Dva dana pošto je sa reprezentacijom Srbije okončao po mnogima izuzetno bled nastup na Svetskom prvenstvu u Rusiji, Sergej Milinković-Savić je za italijanske medije pričao o mogućem odlasku iz Lacija. Popularni SMS prema navodima medija sa… »
SMS: Juve je veliki klub, a i brat Vanja živi u Torinu

SMS: Juve je veliki klub, a i brat Vanja živi u Torinu

N1 Info 29.06.2018
Srpski vezista Sergej Milinković-Savić ovog leta bi mogao da napusti Lacio i karijeru nastavi u drugom klubu. Za njega je, navodno, zainteresovan Juventus, o kojem 23-godišnji fudbaler ima izuzetno visoko mišljenje. "Vidim da se svašta piše, mnogi… »
Milinković-Savić: 150 miliona evra je motivacija, ne teret

Milinković-Savić: 150 miliona evra je motivacija, ne teret

Novi magazin 29.06.2018
Srpski fudbaler Sergej Milinković-Savić izjavio je danas da je Juventus "odličan tim", ali da će se još videti da li će otići ili ostati u Laciju, kao i da je cena od 150 miliona evra motivacija, a ne teret. "Sada idem nazad u Lacio, gde sam pod… »
Hoće li to Sergej zbog Vanje u Torino?

Hoće li to Sergej zbog Vanje u Torino?

Mondo 29.06.2018
Reprezentativac Srbije govorio o enormnoj ceni koju je za njega odredio Lacio i mogućem odlasku iz kluba. Foto: Guliver/Getty images/Paolo Bruno Sergej Milinković-Savićje završio takmičenje na Svetskom prvenstvu u Rusiji i sada mu predstoji odmor… »

Vesti dana »