Povezane vesti

Dodik: Čuo sam "aplauz Kosovu i zvižduke Srbiji"

Dodik: Čuo sam "aplauz Kosovu i zvižduke Srbiji"

RTS 12.02.2019
Povodom zvižduka koji su se čuli tokom njegovog obraćanja na otvaranju Evropskog omladinskog olimpijskog festivala (EJOF) u Sarajevu, predsedavajući Predsedništva BiH Milorad Dodik izjavio je da je imao obavezu da se obrati na otvaranju, ali da nije… »
Dodik:Čuo sam aplauz kosovskoj delegaciji i zvižduke Srbiji

Dodik:Čuo sam aplauz kosovskoj delegaciji i zvižduke Srbiji

Studio B 12.02.2019
Predsedavajući Predsedništva BiH Milorad Dodik izjavio je, povodom zvižduka koji su se čuli tokom njegovog obraćanja na otvaranju Evropskog omladinskog olimpijskog festivala (EJOF) u Sarajevu, da je imao obavezu da se obrati na otvaranju, ali da nije… »
Dodik: Čuo sam aplauz kosovskoj delegaciji i zvižduke Srbiji

Dodik: Čuo sam aplauz kosovskoj delegaciji i zvižduke Srbiji

RTV 12.02.2019
SARAJEVO - Predsedavajući Predsedništva BiH Milorad Dodik izjavio je, povodom zvižduka koji su se čuli tokom njegovog obraćanja na otvaranju Evropskog omladinskog olimpijskog festivala (EJOF) u Sarajevu, da je imao obavezu da se obrati na otvaranju… »
Dodik: Čuo sam aplauz "kosovskoj delegaciji" i zvižduke Srbiji

Dodik: Čuo sam aplauz "kosovskoj delegaciji" i zvižduke Srbiji

Večernje novosti 12.02.2019
Tokom obraćanja Dodika na otvaranju Evropskog omladinskog olimpijskog festivala čulo se "skandalozno zviždanje", a on kaže da su u u pitanju dobro poznati lokalni animoziteti. Predsedavajući Predsedništva BiH Milorad Dodik izjavio je, povodom… »
Primetio sam aplauz kosovskoj delegaciji, a ono što sam čuo za srpsku je sramno!

Primetio sam aplauz kosovskoj delegaciji, a ono što sam čuo za srpsku je sramno!

Alo 12.02.2019
Kako navodi RTRS, tokom obraćanja Dodika na otvaranju Evropskog omladinskog olimpijskog festivala čulo se "skandalozno zviždanje", a Dodik kaže da su u u pitanju dobro poznati lokalni animoziteti. Predsedavajući Predsedništva BiH Milorad Dodik… »
Dodik o dočeku na stadionu u Sarajevu: Čuo sam aplauz kosovskoj delegaciji i zvižduke Srbiji

Dodik o dočeku na stadionu u Sarajevu: Čuo sam aplauz kosovskoj delegaciji i zvižduke Srbiji

Telegraf 12.02.2019
U Sarajevu se održava Evropski omladinski olimpijski festival, na čijem svečanom otvaranju su političari BiH dočekani zvižducima. Predsedavajući Predsedništva BiH Milorad Dodik izjavio je, povodom zvižduka koji su se čuli tokom njegovog… »
Dodik o zvižducima u Sarajevu: Čuo sam aplauz "kosovskoj delegaciji" i zvižduke Srbiji (video)

Dodik o zvižducima u Sarajevu: Čuo sam aplauz "kosovskoj delegaciji" i zvižduke Srbiji (video)

Kurir 12.02.2019
Predsedavajući Predsedništva BiH Milorad Dodik rekao je u Beču da je imao obavezu da se obrati na otvaranju Evropskog omladinskog olimpijskog festivala u Sarajevu, ali da nije rekao ili učinio nešto što bi predstavljalo razlog za nezadovoljstvo i… »

Vesti dana »