Povezane vesti

Janko Tipsarević završava karijeru: “Neću vam pisati srceparajuće govore…”

Janko Tipsarević završava karijeru: “Neću vam pisati srceparajuće govore…”

Nedeljnik 20.08.2019
Foto: Profimedia Novak Đoković je heroj današnjice koji traje. Boba Živojinović je simbol jedne bivše zemlje u nestajanju – Jugosloven u belom sportu. Janko Tipsarević je heroj svih ostalih. Srpski teniser koji je pre Đokovićevog proboja u… »
Janko Tipsarević najavio kraj karijere, poslednji nastup za Srbiju

Janko Tipsarević najavio kraj karijere, poslednji nastup za Srbiju

RTS 20.08.2019
Srpski teniser Janko Tipsarević najavio je na svom Instagramu da će na kraju sezone završiti sa aktivnim igranjem tenisa. Poslednji turnir na kojem će učestvovati je Dejvis kup u Madridu. Janko Tipsarević, jedan od najboljih srpskih tenisera svih… »
Tipsarević najavio kraj karijere

Tipsarević najavio kraj karijere

RTV 20.08.2019
BEOGRAD - Srpski teniser Janko Tipsarević objavio je danas da će posle Dejvis kupa u Madridu u novembru završiti igračku karijeru. "Bilo je ovo sjajnih 16 godina. Posle mnogo preispitivanja i razmišljanja o tome šta mi je važno u ovoj fazi života… »
Tipsarević najavio penziju: Posle Dejvis kupa – kraj

Tipsarević najavio penziju: Posle Dejvis kupa – kraj

Mozzart sport 20.08.2019
Oproštajna poruka na društvenim mrežama. Jedan od najvećih srpskih teniskih musketara najavio je kraj karijere. Janko Tipsarević, nekadašnji broj osam na svetskoj listi i osvajač Dejvis kupa 2010. godine, otići će u penziju po završetku sezone… »
Janko Tipsarević najavio kraj igračke karijere

Janko Tipsarević najavio kraj igračke karijere

Sportski žurnal 20.08.2019
Srpski teniser Janko Tipsarević objavio je da će na kraju sezone završiti igračku karijeru. "Bilo je ovo sjajnih 16 godina. Posle dosta istraživanja emocija i razmišljanja šta je važno u ovom dobu života, kao i onoga što me čini srećnim, doneo… »
Janko Tipsarević - Vreme je za kraj!

Janko Tipsarević - Vreme je za kraj!

Sportske.net 20.08.2019
Janko Tipsarević doneo bitnu životnu odluku. Jedan od najboljih srpskih tenisera svih vremena, Janko Tipsarević, odlučio je da završi sa aktivnim igranjem tenisa na kraju ove sezone. On se oglasio na društvenim mrežama gde je napomenuo da je vreme… »
‘Ostalo mi je još malo tenisa’: Janko Tipsarević najavio kraj karijere! (foto)

‘Ostalo mi je još malo tenisa’: Janko Tipsarević najavio kraj karijere! (foto)

Hot sport 20.08.2019
Proslavljeni srpski teniser rešio je da se na kraju sezone povuče iz aktivnog igranja ‘belog sporta’. Posle puno problema sa povredama, najviše kosti u peti, Janko Tipsarević se oglasio na Instagramu objavom u kojoj je najavio da će, posle finala… »
Janko Tipsarević: Vreme je za kraj

Janko Tipsarević: Vreme je za kraj

Mondo 20.08.2019
Srpski teniser, osvajač Dejvis kup titule 2010, najavio je završetak profesionalne karijere. Janko Tipsarević odlučio je da posle ove sezone završni profesionalnu tenisku karijeru. Tipsarević, koji je poslednjih godina muku mučio sa povredom pete… »
Tipsarević najavio kraj: Bilo je ovo sjajnih 16 godina

Tipsarević najavio kraj: Bilo je ovo sjajnih 16 godina

N1 Info 20.08.2019
Srpski teniser Janko Tipsarević najavio je da će na kraju sezone završiti profesionalnu karijeru. "Bilo je ovo sjajnih 16 godina. Posle mnogo preispitivanja i razmišljanja o tome šta mi je važno u ovoj fazi života i šta me čini srećnim, odlučio… »

Vesti dana »