Povezane vesti

U selu kod Žitišta muž zadavio ženu

U selu kod Žitišta muž zadavio ženu

OK radio 29.08.2019
U selu Torak kod Žitišta uhapšen je S. S. (53) zbog sumnje da je ispred porodične kuće zadavio suprugu V. N. (35). Mediji su preneli da je ubijena žena imala sedmoro dece iz prethodnog braka. Deca žive kod bivšeg muža u Idvoru. Motiv je… »
Porodično nasilje ne prestaje: U alkoholisanom stanju zadavio suprugu ispred kuće

Porodično nasilje ne prestaje: U alkoholisanom stanju zadavio suprugu ispred kuće

Vesti online 29.08.2019
U selu Torak kod Žitišta uhapšen je S.S. (53) zbog sumnje da je ispred porodične kuće zadavio suprugu V.N. (35), objavio je Pink. Kako se navodi, ubijena žena je imala sedmoro dece iz prethodnog braka. Deca žive kod bivšeg muža u Idvoru. Motiv je… »
Golim rukama zadavio suprugu "Popio je pivo i otišao kući, a ujutru mi je policajac rekao da mi sestra leži mrtva u…

Golim rukama zadavio suprugu "Popio je pivo i otišao kući, a ujutru mi je policajac rekao da mi sestra leži mrtva u…

Press 29.08.2019
Safet Stan (53) iz Idvora uhapšen je zbog sumnje da je sinoć ubio suprugu Violetu Nedu (35) iz Torka. Zločin se, kako saznajemo, dogodio u Torku, u kući u Begejskoj ulici, u kojoj su njih dvoje živeli zajedno. Foto:Blic Prema rečima očevidaca… »
Violeta pola sata pre ubistva zvala majku: Šok detalji stravičnog zločina kod Žitišta (foto)

Violeta pola sata pre ubistva zvala majku: Šok detalji stravičnog zločina kod Žitišta (foto)

Kurir 29.08.2019
Safet S. (53) iz Idvora u noći između srede i četvrtka, nešto malo posle ponoći, u dvorištu porodične kuće u Begejskoj ulici u selu Torak u opštini Žitište, po svemu sudeći zbog ljubomore, mučki je udavio svoju nevenčanu suprugu Violetu N… »
Novi detalji ubistva kod Žitišta žrtva pre zločina zvala majku: U napadu ljubomore zadavio suprugu?!

Novi detalji ubistva kod Žitišta žrtva pre zločina zvala majku: U napadu ljubomore zadavio suprugu?!

Večernje novosti 29.08.2019
Uhapšen Safet Stan (53) iz Uzdina zbog sumnje da je u Toraku kod Žitišta ubio Violetu Nedu (35). Nesrećna žena, majka sedmoro dece, zvala porodicu i rekla da joj muž preti. POLICIJA je uhapsila Safeta Stana (53) iz Uzdina, zbog sumnje da je u… »

Vesti dana »