Povezane vesti

Vučić: Očekivao sam da će Palmer u Prištini tražiti da 'smanje očekivanja'

Vučić: Očekivao sam da će Palmer u Prištini tražiti da 'smanje očekivanja'

Slobodna Evropa 02.11.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas i da ga je iznenadilo to što je američki izaslanik Metju Palmer prilikom poseta Prištini i Skoplju "govorio samo o obavezama Srbije, a ne i o obavezama Kosova": "Ono čime sam bio iznenađen to je… »
Vučić: Očekivao sam da će Palmer u Prištini tražiti da "smanje očekivanja"

Vučić: Očekivao sam da će Palmer u Prištini tražiti da "smanje očekivanja"

N1 Info 02.11.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da ga je iznenadilo to što je američki izaslanik Metju Palmer prilikom poseta Prištini i Skoplju govorio samo o obavezama Srbije, a ne i o obavezama Kosova. "Ono čime sam bio iznenađen to je činjenica da… »
Vučić: Pretnje sankcijama govore kako nas tretiraju

Vučić: Pretnje sankcijama govore kako nas tretiraju

Novi magazin 02.11.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas da izjava američkog izaslanika Metjua Palmera o riziku uvođenja sankcija zbog kupovine ruske vojne opreme govore o tome kako SAD tretiraju Srbiju. "Nismonabavili S-400, a za sve drugo svi oni odavno… »
Vučić odgovara Palmeru: Ovo me podseća na šalu!

Vučić odgovara Palmeru: Ovo me podseća na šalu!

Sputnik 02.11.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da ga nedavne izjave zamenika pomoćnika državnog sekretara SAD Metjua Palmera o Kosovu i Metohiji „podsećaju na šalu“. „Ako je sve tako kao što je rekao Metju Palmer, i to na Kosovu, gde sam… »
Ekskluzivno Predsednik Vučić o Palmerovim pretnjama: Da povuku takse, a mi da priznamo Kosovo? To podseća na šalu

Ekskluzivno Predsednik Vučić o Palmerovim pretnjama: Da povuku takse, a mi da priznamo Kosovo? To podseća na šalu

Večernje novosti 02.11.2019
Prvi čovek Srbije za "Novosti" AKO je sve tako kao što je rekao Metju Palmer, i to na Kosovu gde sam očekivao da će tražiti smanjivanje očekivanja prištinskih vlasti i da će im ukazati na to da je neophodan kompromis, pitam se o čemu onda da… »

Vesti dana »