Povezane vesti

Stevanović oduševljen, Suma zna uzrok poraza na Old Trafordu!

Stevanović oduševljen, Suma zna uzrok poraza na Old Trafordu!

Sportske.net 08.11.2019
Omaleni vezista bio veoma raspoložen za igru sinoć. Mladi fudbaler Partizana Filip Stevanović izjavio je da je lep osećaj igrati na Old Trafordu, ali da nije zadovoljan zbog toga što je ekipa izgubila od Mančester junajteda. "Lep je osećaj… »
Igrao je na “Teatru snova” sa samo 17 godina, ali se kući nije vratio srećan: Poraz svaku radost briše

Igrao je na “Teatru snova” sa samo 17 godina, ali se kući nije vratio srećan: Poraz svaku radost briše

Večernje novosti 08.11.2019
Lep je osećaj, pogotovo za mene kao najmlađeg. Međutim, rezultat kroji osećanja, rekao je prvotimac Partizana. Bio mlad ili star uvek je lep osećaj igrati na “Old trafordu”. Prvotimac Paritzana Filip Stojanović, gostovao je sa samo 17 godina u… »
Savo Milošević: Drago mi je da smo konačno završili sa Mančesterom! Možemo daleko bolje

Savo Milošević: Drago mi je da smo konačno završili sa Mančesterom! Možemo daleko bolje

Hot sport 08.11.2019
Trener Partizana Savo Milošević nije bio razočaran porazom u Mančesteru, istakao je da žal zato što je njegov tim poklonio dva gola protivniku. Savladan je Partizan 3:0 na ‘Old trafordu’, ipak, Milošević je svestan prioriteta kojima teži… »
Solskjerovi planovi ne mogu da se dopadnu Partizanu: Sada možemo da damo šansu mlađima

Solskjerovi planovi ne mogu da se dopadnu Partizanu: Sada možemo da damo šansu mlađima

Večernje novosti 08.11.2019
Srećni smo zbog obezbeđivanja eliminacione faze. Sada možemo da budemo opušteni, kaže trener Junajteda. Posle poraza Partizana od Mančester junajteda (3:0) i ubedljive pobede AZ Alkmara protiv Astane (5:0) crno-beli moraju da se uzdaju u sebe, ali i… »
Zdjelar: Novo iskustvo; Stevanović: Pobeda u Hagu vodi dalje

Zdjelar: Novo iskustvo; Stevanović: Pobeda u Hagu vodi dalje

Dnevnik 08.11.2019
MANČESTER, : Fudbaleri Parizana Saša Zdjelar i Filip Stevanović, posle poraza od Mančester Junajteda (3:0) u Ligi Evrope, priznali su da je veliki kvalitet rivala došao do izražaja. "Ovo je novo iskustvo za sve nas. Znali smo da će biti teško, da… »
Zdjelar bez dileme, pronašao krivca za poraz u Mančesteru!

Zdjelar bez dileme, pronašao krivca za poraz u Mančesteru!

Sportske.net 08.11.2019
Fudbaleri Partizana izgubili su sinoć na Old Trafordu od Mančester junajteda sa 3:0, u utakmici četvrtog kola Grupe L Lige Evropa. Vezista "crno-belih" Saša Zdjelar rekao je da je njegovoj ekipi bili teško da se vrati posle prva dva gola. "Prvih… »
Mančester junajted savladao Partizan u Grupi L Lige Evrope – 3:0

Mančester junajted savladao Partizan u Grupi L Lige Evrope – 3:0

Danas 08.11.2019
Partizan je nastavio tamo gde je Crvena zvezda stala dan ranije, čime se potvrdilo da su klubovi iz Premijer lige ipak svetlosnim godinama daleko od najjačih srpskih Superligaša. Crno-beli su na “Old Trafordu” glatko izgubili od Mančester… »
Milošević nije razočaran: Drago mi je što smo završili sa Junajtedom

Milošević nije razočaran: Drago mi je što smo završili sa Junajtedom

Danas 08.11.2019
Trener Partizana Savo Milošević rekao je da nije razočaran posle večerašnjeg poraza od Mančester junajteda i istakao da je zadovoljan što su crno-beli završili sa Junajtedom i što mogu da se fokusiraju na „realnije stvari“. „Kod mene nema… »
"Mnogo smo se: Povukli!" Zdjelar jasno ukazao na grešku Partizana, pa obdraovao "grobare": Ma, idemo dalje!

"Mnogo smo se: Povukli!" Zdjelar jasno ukazao na grešku Partizana, pa obdraovao "grobare": Ma, idemo dalje!

Sportal blic 07.11.2019
Saša Zdjelar bio je jedan od najboljih igrača u porazu od od 3:0 u 4. kolu , a posle tog nastupa na Old Trafordu istakao je da crno-beli nisu smeli da prepuste onoliku inicijativu rivalu. "Znali smo mi da su kvalitetni. Prvih 20-25 minuta smo ušli jako… »
"Srećan sam što smo konačno završili sa: Junajtedom!" Savo Milošević je bio jako raspoložen, a duhovito je objasnio i…

"Srećan sam što smo konačno završili sa: Junajtedom!" Savo Milošević je bio jako raspoložen, a duhovito je objasnio i…

Sportal blic 07.11.2019
Savo Milošević je nakon poraza od sa 3:0 bio dobro raspložen jer razloga za nezadovoljstvo nema. I sam je pojasnio zbog čega je tako vedar, pa je duhovito i završio. - Kod mene nema razočarenja. Ovo su ipak druge brzine. Teško je bilo odgovoriti na… »
“Petarda” Az Alkmara u Astani

“Petarda” Az Alkmara u Astani

Večernje novosti 07.11.2019
Holandski predstavnik ubedljivim trijumfom napravio je značajan korak ka nokaut fazi takmičenja. Fudbaleri AZ Alkmara pobedili su danas u gostima ekipu Astane sa ubedljivih 5:0, u utakmici četvrtog kola Grupe L Lige Evropa. Strelci za holandski klub… »

Vesti dana »