Povezane vesti

Lalatović: Vojvodina zaslužuje da bude vicešampion Srbije, otkada nema Lazetića vratili su nam se osmesi!

Lalatović: Vojvodina zaslužuje da bude vicešampion Srbije, otkada nema Lazetića vratili su nam se osmesi!

Hot sport 04.12.2019
Posle pobede njegovog tima nad Radnikom, šef stručnog štaba Vojvodine Nenad Lalatović izjavio je da crveno-beli zaslužuju da budu vicešampioni Srbije. Vojvodina je danas pobedila Radnik rezultatom 1:0 (0:0), u 19. kolu Super lige Srbije. –… »
Lalatović: Zaslužujemo da budemo vicešampioni Srbije

Lalatović: Zaslužujemo da budemo vicešampioni Srbije

Sportski žurnal 04.12.2019
Vojvodina je danas pobedila Radnik sa 1:0, u 19. kolu Super lige Srbije. Trener fudbalera Vojvodine Nenad Lalatović, rekao je danas pobede nad Radnikom, da njegova ekipa zaslužuje da bude vicešampion Srbije. - Imali smo inicijativu tokom svih 90… »
Milošević: I moj status je pod znakom pitanja

Milošević: I moj status je pod znakom pitanja

Vesti online 04.12.2019
Bilo je mnogo taktičke nediscipline u našoj igri, kaže Partizanov trener posle poraza od Napretka. Dok su Kruševljani emotivno doživeli preokret i prvi trijumf nad crno-belima u trećem milenijumu, s 3:2 u 19. kolu Superlige Srbije u Humskoj, trener… »
El Fardu Ben: Nismo igrali baš najbolje

El Fardu Ben: Nismo igrali baš najbolje

Mozzart sport 04.12.2019
„Potrudićemo se da ostvarimo još dve pobede“, poručio je reprezentativac Komorskih Ostrva. Zvezda može da oscilira, ali ne i El Fardu Ben. Još jednom je reprezentativac Komorskih Ostrva pokazao koliki značaj ima za tim Vladana Milojevića… »
Milošević: Uvek sam birao u životu da ja odem, pre nego da me oteraju

Milošević: Uvek sam birao u životu da ja odem, pre nego da me oteraju

Sportski žurnal 04.12.2019
Fudbaleri Partizana vodili su danas 2:0 protiv Napretka i na kraju su izgubili sa 3:2. Trener fudbalera Partizana Savo Milošević rekao je, posle današnjeg poraza od Napretka, da je status dosta igrača, ali i njegov pod znakom pitanja i istakao da… »
Sad je i Miloševiću jasno, vreme je za odlaske iz Partizana, ko će prvi?

Sad je i Miloševiću jasno, vreme je za odlaske iz Partizana, ko će prvi?

Sportske.net 04.12.2019
Trener Partizana je bio veoma ljut i pri vođstvu svog tima od 2:1, videlo se to na terenu, pogotovo posle druge Sadikove pogođene stative. Možete misliti kako se sada oseća, posle 2:3... Mnogi ove sezone hvale igru Partizana, dopadljive poteze Sume… »
Od 2:0, do 2:3: Napredak okrenuo Partizan u 90+5!

Od 2:0, do 2:3: Napredak okrenuo Partizan u 90+5!

N1 Info 04.12.2019
Fudbaleri Partizana poraženi su na svom terenu od Napretka rezultatom 3:2, uprkos tome što su imali vođstvo od 2:0. Kruševljani su do trijumfa u Humskoj, u 19. kolu Superlige, stigli pogotkom Nikole Eskića u 90+5. minutu. Crno-beli su pogocima… »
Zvezdina filijala jesenji prvak!

Zvezdina filijala jesenji prvak!

Sportske.net 04.12.2019
Crveno-beli se na klupskom sajtu pohvalili još jednim uspehom. Prvi tim Crvene zvezde danas je slavio u Lučanima, a njen razvojini tim, Grafičar, danas je obezbedio zvanje jesenjeg prvaka Prve lige Srbije. Grafičar je u 23. kolu PLS danas na svom… »
Kad je teško - Ben: Minimalac šampiona u Lučanima

Kad je teško - Ben: Minimalac šampiona u Lučanima

N1 Info 04.12.2019
Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su Mladost u Lučanima u 19. kolu Superlige Srbije rezultatom 1:0 i time nastavili krupnim koracima put ka odbrani titule. Srpski šampion je, posle trećeg trijumfa u nizu, lider prvenstva sa 49 bodova, devet više od… »
Zvezdin lider je Ben!

Zvezdin lider je Ben!

Mozzart sport 04.12.2019
Crveno-beli golom reprezentativca Komorskih Ostrva savladala Mladost u Lučanima - 1:0. Kad je teško – El Fardu Ben! Kada ne može da se probije defanzivni bedem rivala opet se čeka – El Fardu Ben! Kad se drugi kriju ili im nije dan, opet rešava -… »
Pls: Grafičar jesenji prvak

Pls: Grafičar jesenji prvak

Mozzart sport 04.12.2019
U stopu ga prati Metalac. Letos iz Srpske lige „Beograd“ u Prvu ligu Srbije, a od juna možda i u elitnom rangu našeg fudbala. Krupnim koracima napreduje Grafičar, a o tome koliko se uzdigao najbolje svedoči podatak da je krunisan u jesenjeg prvaka… »
Pls: Slavili Grafičar i Metalac, Kabel ponovo iz ‘keca u dvojku’.

Pls: Slavili Grafičar i Metalac, Kabel ponovo iz ‘keca u dvojku’.

Hot sport 04.12.2019
Odigrano je danas i kompletno 23. kolo Prve lige Srbije. Uzbudljivo je bilo na pomoćnom stadionu ‘Rajko Mitić‘ gde je Grafičar dočekao Zemun. Sinđelić je namučio trećeplasirani Metalac, ali je ekipa Aleksandra Stankovića upisala novu pobedu i… »
Zvezda u “engleskoj nedelji” i lagani zalet za Pirej

Zvezda u “engleskoj nedelji” i lagani zalet za Pirej

Mozzart sport 04.12.2019
Crveno-beli u Lučanima (15.00, Arena Sport 1) nastavljaju put ka jesenjoj tituli u Srbiji. Pred fudbalerima Crvene zvezde je "engleska nedelja" u kojoj će kroz tri utakmice u sedam dana pokušati da zaokruže lepu jesen koju su obeležili Liga šampiona… »

Vesti dana »