Povezane vesti

Sramna odbrana nasilnika: Brutalno pretukao devojku, pa plakao pred sudijom:"Tukao sam je zbog jedne poruke, ali nisam znao da…

Sramna odbrana nasilnika: Brutalno pretukao devojku, pa plakao pred sudijom:"Tukao sam je zbog jedne poruke, ali nisam znao da…

Blic 17.01.2020
Đorđe Lacković (25) iz Klena kod Bogatića, koji je optužen za brutalno prebijanje svoje tadašnje devojke Ivane Filipović (23), priznao je juče krivicu na glavnom pretresu u Osnovnom sudu u Novom Sadu, ali je negirao navode optužnice. On je… »
Optuženi za prebijanje devojke u Novom Sadu: Nisam znao da je pegla bila vruća

Optuženi za prebijanje devojke u Novom Sadu: Nisam znao da je pegla bila vruća

Radio 021 17.01.2020
Đ.L. (24) optužen da je pretukao devojku u stanu na Podbari negirao je krivicu na jučerašnjem glavnom pretresu. On je optužen za nasilje u porodici i tereti se da je 12. marta 2019. godine, u iznajmljenom stanu u Kosovskoj 4 u Novom Sadu, naneo… »
“Poštujem žene i nisam nasilnik”, reče danas na sudu Đorđe (25), koji je Ivanu (23) pekao peglom i sekao nožem

“Poštujem žene i nisam nasilnik”, reče danas na sudu Đorđe (25), koji je Ivanu (23) pekao peglom i sekao nožem

Večernje novosti 16.01.2020
Tog 12. marta stigla mi je poruka od nepoznate osobe, zašto se moja devojka pravi luda i neće da vrati pare, rekao je Lacković. VOLEO sam tu devojku, i veoma mi je žao što se sve to dogodilo. Nisam monstrum, kako sam predstavljen u optužnici i… »

Vesti dana »