Povezane vesti

Jeziva ispovest svedoka: Morao sam da skupljam srpska tela i da ih sahranjujem u zajedničke grobnice!

Jeziva ispovest svedoka: Morao sam da skupljam srpska tela i da ih sahranjujem u zajedničke grobnice!

Srbija danas 20.01.2020
Kamionima "ispuštali" tela u jame. U nastavku suđenja bivšem generalu i komandantu 5. korpusa Armije BiH Atifu Dudakoviću i još 15 pripadnika 5. korpusa, optuženih za ratni zločin nad Srbima, svedok Tužilaštva BiH Mile Ribić, koga su 1995… »
Šok svedočenje dudakovićeg zarobljenika na suđenju: Skupljao sam tela Srba i sahranjivao ih u zajedničku grobnicu!

Šok svedočenje dudakovićeg zarobljenika na suđenju: Skupljao sam tela Srba i sahranjivao ih u zajedničku grobnicu!

Kurir 20.01.2020
U nastavku suđenja bivšem generalu i komandantu 5. korpusa Armije BiH Atifu Dudakoviću i još 15 pripadnika 5. korpusa, optuženih za ratni zločin nad Srbima, svedok Tužilaštva BiH Mile Ribić, koga su 1995. zarobili pripadnici tzv. Armije BiH… »
Svedok: Kao zarobljenik Armije BiH prikupljao sam tela Srba

Svedok: Kao zarobljenik Armije BiH prikupljao sam tela Srba

RTV 20.01.2020
SARAJEVO - U nastavku suđenja bivšem generalu i komandantu 5. korpusa Armije BiH Atifu Dudakoviću i još 15 pripadnika 5. korpusa, optuženih za ratni zločin nad Srbima, svedok Tužilaštva BiH Mile Ribić, koga su 1995. zarobili pripadnici tzv… »
Jezivo svedočenje srpskog vojnika koji je bio zarobljenik Armije BiH. Nagledao se užasa samo da bi preživeo!

Jezivo svedočenje srpskog vojnika koji je bio zarobljenik Armije BiH. Nagledao se užasa samo da bi preživeo!

Alo 20.01.2020
Zastrašujuća ispovest dvoje svedoka. U nastavku suđenja bivšem generalu i komandantu 5. korpusa Armije BiH Atifu Dudakoviću i još 15 pripadnika 5. korpusa, optuženih za ratni zločin nad Srbima, svedok Tužilaštva BiH Mile Ribić, koga su 1995… »
Svedok otkrio Dudakovićeva zverstva nad srpskim vojnicima: Mrtve su tovarili u kamion kao balvane

Svedok otkrio Dudakovićeva zverstva nad srpskim vojnicima: Mrtve su tovarili u kamion kao balvane

Telegraf 20.01.2020
"Sahranjivani" su u zajedničku grobnicu, osam mladića na večni počinak otišli u uniformama Vojske Republike Srpske. U nastavku suđenja bivšem generalu i komandantu 5. korpusa Armije BiH Atifu Dudakoviću i još 15 pripadnika 5. korpusa, optuženih… »

Vesti dana »