Povezane vesti

Porodični užas Kobija: Brajanta... Roditelji mu nisu bili na venčanju ni na najbitnijoj utakmici, ali to nije najgore

Porodični užas Kobija: Brajanta... Roditelji mu nisu bili na venčanju ni na najbitnijoj utakmici, ali to nije najgore

Sportal blic 27.01.2020
Posle smrti Kobija Brajanta i njegove 13-godišnje ćerke Đijane, košarkaški svet je ostao u šoku, jer je otišao igrač koji je ostavio trag na generacije i koji je bio cenjen i voljen. Ipak, iako je sve u životu Kobija delovalo savršeno, uz… »
Kobi Brajant prvi član Kuće slavnih u klasi 2020.

Kobi Brajant prvi član Kuće slavnih u klasi 2020.

Mozzart sport 27.01.2020
Posthumno priznanje za legendarnog asa. Nakon tragične vesti da je u nesreći prouzrokovanoj padom helikoptera poginuo Kobi Brajant, ceo košarkaški svet je stao. Jedan od najboljih igrača svih vremena ostaće večno upisan u stranice košarkaške… »
Kako je kobi dobio ime i: kakve veze ima Japan sa tim!

Kako je kobi dobio ime i: kakve veze ima Japan sa tim!

Sportal blic 27.01.2020
Glavna vest u medijima širom sveta od nedelje uveče je tragična smrt Kobija Brajanta, njegove ćerke i još sedam osoba. U padu helikoptera pri lošim vremenskim uslovima, košarkaška legenda izgubila je život. Rođen je 23. avgusta 2020. godine u… »
Skandal: Svet oplakuje legendarnog Brajanta, ‘BBC’ puštao snimke Lebrona Džejmsa (video)

Skandal: Svet oplakuje legendarnog Brajanta, ‘BBC’ puštao snimke Lebrona Džejmsa (video)

Hot sport 27.01.2020
Legendarni bek LA Lejkersa Kobi Brajant poginuo je u helikopterskoj nesreći u 42. godini života, a juče se obrukao prestižni ‘BBC’. Dok je svet oplakivao tragično nastradalog Kobija Brajanta, najpopularnija britanska televizija je napravila… »
Tuga, tuga, tuga! Uz Kobija Brajanta poginule i tri devojčice, evo spiska svih stradalih u padu helikoptera!

Tuga, tuga, tuga! Uz Kobija Brajanta poginule i tri devojčice, evo spiska svih stradalih u padu helikoptera!

Sportal blic 27.01.2020
Identifikovani su svi putnici helikoptera koji se srušio u Kalabasasu u Kaliforniji. Informacija da su Kobi Brajant i njegova ćerka Đijana poginuli izazvala je veliki šok širom sveta, a redom su se pojavljivala i imena ostalih putnika. Kobi Brajant… »
Najpoznatiji citati Kobija Brajanta: Igrao sam sa infuzijom, slomljenom šakom, a poslednji put sam se uplašio kada sam imao…

Najpoznatiji citati Kobija Brajanta: Igrao sam sa infuzijom, slomljenom šakom, a poslednji put sam se uplašio kada sam imao…

Večernje novosti 27.01.2020
Jedan od najboljih košarkaša u istoriji Kobi Brajant poginuo je u nedelju u 42. godini padu helikoptera u Kaliforniji. Jedan od najboljih košarkaša u istoriji Kobi Brajant poginuo je u nedelju u 42. godini padu helikoptera u Kaliforniji. Odavno je… »
Divac podelio fotografiju sa Kobijem da zaplačeš

Divac podelio fotografiju sa Kobijem da zaplačeš

Mondo 27.01.2020
Vlade Divac o Kobiju Brajantu... Vlade Divac o Kobiju Brajantu... Teško je naći prave reči za šok koji je doživljen. "Kobi Brajant je poginuo" je samo po sebi bilo dovoljno šokantno, neverovatno. A onda još crnja vest - u helikopterskoj nesreći je… »
Lebron džejms ridao kada je saznao da mu je idol poginuo! Oborio rekord Brajanta, a onda u avionu saznao da je Kobi poginuo -…

Lebron džejms ridao kada je saznao da mu je idol poginuo! Oborio rekord Brajanta, a onda u avionu saznao da je Kobi poginuo -…

Sportal blic 27.01.2020
Stravične vesti o pogibiji devet osoba šokirala je ceo svet, pad helikoptera u Kalabasasu u Kaliforniji, nikoga nije ostavio ravnodušnim. Vest o smrti Kobija Brajanta rasplakala je brojne navijače, ljubitelje košarke, ali i igrače. Među NBA… »
Lebron na aerodromu saznao da je Kobi Brajant poginuo: Grcao u suzama (VIDEO)

Lebron na aerodromu saznao da je Kobi Brajant poginuo: Grcao u suzama (VIDEO)

Večernje novosti 27.01.2020
Pojavio se snimak u kojoj Džejms neutešno grca u suzama nakon što je čuo za tragičnu vest dok je napuštao avion Lejkersa. Pojavio se snimak u kojoj Džejms neutešno grca u suzama nakon što je čuo za tragičnu vest dok je napuštao avion Lejkersa… »
"Nije mi: Dobro!" Saša Pavlović jedva procedio za Blic: Ništa me ovako nije pogodilo!

"Nije mi: Dobro!" Saša Pavlović jedva procedio za Blic: Ništa me ovako nije pogodilo!

Sportal blic 26.01.2020
Cela planeta je u šoku nakon vesti o pogibiji Kobija Brajanta, tako i nekadašnji NBA košarkaš Saša Pavlović. Deli su u SAD megdane Pavlović i , a nekadašnji košarkaš Partizana ne može da se pomiri sa informacijom da je Kobi nastradao. - Nije mi… »

Vesti dana »