Povezane vesti

Grenel: Lažna vest da su SAD otvorene za razmenu teritorija između Srbije i Kosova

Grenel: Lažna vest da su SAD otvorene za razmenu teritorija između Srbije i Kosova

Glas Amerike 19.02.2020
Specijalni izaslanik predsednika SAD Ričard Grenel demantovao je u sredu vest da su Sjedinjene Američke Države i dalje otvorene za razmenu teritorija između Srbije i Kosova. "Lažna vest. Nikada me niste zvali, niti mi pisali da biste me ovo pitali… »
"Potrebna nam je decenija mira, a ne novi sukobi": Vučić o nastavku dijaloga Beograda i Prištine

"Potrebna nam je decenija mira, a ne novi sukobi": Vučić o nastavku dijaloga Beograda i Prištine

Telegraf 19.02.2020
Srbija poslednjih godina ekonomski napreduje, a za to su potrebne godine mira, u kojima će svaki put, svakim budžetom i rebalansom, da rastu plate i penzije, da ljudi žive bolje - izjavio je predsednik Srbije. Beograd i Priština moraju da vode… »
Grenel: Lažna vest da su Sjedinjene Američke Države za razmenu teritorija

Grenel: Lažna vest da su Sjedinjene Američke Države za razmenu teritorija

RTV 19.02.2020
BERLIN - Specijalni izaslanik predsednika SAD Ričard Grenel demantovao je danas da su Sjedinjene Američke Države otvorene za razmenu teritorija Srbije i Kosova. "Lažne vesti", napisao je Grenel na svom Tviter nalogu, komentarišući članak koji je… »
Grenel negira da SAD podržava plan o razmjeni teritorija

Grenel negira da SAD podržava plan o razmjeni teritorija

Slobodna Evropa 19.02.2020
Specijalni izaslanik predsjednika Sjedinjenih Država za pregovore Kosova i Srbije Ričard Grenel (Richard Grenell) negirao je 19. februara da je plan o razmjeni teritorija i dalje popularan u američkim krugovima. "Lažna vijest", naveo je Grenel na… »
Grenel negira da SAD podržavaju plan o razmeni teritorija

Grenel negira da SAD podržavaju plan o razmeni teritorija

Novi magazin 19.02.2020
Specijalni izaslanik predsednika SAD za pregovore Kosova i Srbije Ričard Grenel negirao je danas da je plan o razmeni teritorija i dalje popularan u američkim krugovima. "Lažna vest", naveo je Grenel na Tviteru reagujući na današnji objavu portala EU… »
Grenell: Lažna vijest da je SAD za razmjenu teritorija između Srbije i Kosova

Grenell: Lažna vijest da je SAD za razmjenu teritorija između Srbije i Kosova

Al Jazeera 19.02.2020
Specijalni predstavnik SAD-a nije želio komentirati stav Njemačke da razmjena teritorija može destabilizirati regiju. Specijalni zastupnik predsjednika SAD-a Richard Grenell demantovao je danas da su Sjedinjene Američke Države otvorene za razmjenu… »
Grenel demantovao lažne natpise: Ne postoji američki plan za "brzo rešavanje" kosovskog pitanja

Grenel demantovao lažne natpise: Ne postoji američki plan za "brzo rešavanje" kosovskog pitanja

Srbija danas 19.02.2020
Oglasio se na Tviteru. Specijalni izaslanik predsednika SAD Donald Trampa za dijalog Beograda i Prištine na "Tviteru" je demantovao postojanje američkog plana za "brzo rešavanje" kosovskog pitanja. Ričard Grenel je na Tviteru napisao da su navodi… »
Grenel: Lažna vest da su SAD i dalje otvorene za razmenu teritorija

Grenel: Lažna vest da su SAD i dalje otvorene za razmenu teritorija

N1 Info 19.02.2020
Specijalni izaslanik predsednika SAD Ričard Grenel demantovao je vest da su Sjedinjene Američke Države i dalje otvorene za razmenu teritorija između Srbije i Kosova. "To je lažna vest", napisao je Grenel na svom Tviter nalogu, komentarišući članak… »
Ričard Grenel demantuje postojanje plana za "brzo rešavanje" kosovskog pitanja

Ričard Grenel demantuje postojanje plana za "brzo rešavanje" kosovskog pitanja

Telegraf 19.02.2020
Ja sam za ono što se dogovore dve strane, fokusiran sam na ekonomski razvoj, a ne na politiku - napisao je specijalni izaslanik predsednika SAD. Specijalni izaslanik predsednika SAD Donald Trampa za dijalog Beograda i Prištine, Ričard Grenel na Tviteru… »

Vesti dana »