Povezane vesti

Ceca otišla na bogdanin porođaj: Danas je veliki dan za Ražnatoviće, sve spremno za dolazak Veljkovog prvenca (video)

Ceca otišla na bogdanin porođaj: Danas je veliki dan za Ražnatoviće, sve spremno za dolazak Veljkovog prvenca (video)

Blic 03.06.2020
Pevačica Ceca Ražnatović krenula je u porodilište. Cecina snajka Bogdana danas bi trebalo da se porodi i na svet rodi naslednika Željka, a folk zvezda je krenula na jednu privatnu kliniku u kojoj će se porođaj održati. Cecu smo uslikali ispred… »
Baka Svetlana: Anastasija snimila Cecu tokom bogdaninog porođaja, a reakcija folk zvezde je hit: "ne to da radiš" (video)

Baka Svetlana: Anastasija snimila Cecu tokom bogdaninog porođaja, a reakcija folk zvezde je hit: "ne to da radiš" (video)

Blic 03.06.2020
Cecina snajka Bogdana Ražnatović se porodila, a uzbuđenje nisu krile ni buduće tetka i baka. Anastasija je, dok su čekale da se Bogdana Ražnatović porodi, snimila Cecu, a video koji je postavila na društvene mreže nasmejao je mnoge. - Baka… »
Ceca daje 4.000 evra za snajkin porođaj, a evo koliko će morati da plate ukoliko Veljko bude prisustvovao rođenju deteta

Ceca daje 4.000 evra za snajkin porođaj, a evo koliko će morati da plate ukoliko Veljko bude prisustvovao rođenju deteta

Blic 03.06.2020
Folk diva, Svetlana Ceca Ražantović, kako saznajemo, daje 4.000 evra za porođaj snajke Bogdane Ražantović koja bi trebalo da se porodi u privatnoj bolnici na Novom Beogradu. Bogdana i Veljko Ražnatović dobiti sina Željka. Porođaj će kao što smo… »
Veljko Ražnatović uoči porođaja supruge Bogdane uslikan ispred kuće:"Nemojte da me malerišete"

Veljko Ražnatović uoči porođaja supruge Bogdane uslikan ispred kuće:"Nemojte da me malerišete"

Blic 03.06.2020
Veljko Ražnatović viđen je jutros ispred vile svoje majke u Beogradu uoči porođaja svoje supruge Bogdane Ražantović. "Nemojte da me malerišete", rekao je vidno nasmejan Veljko Ražnatović kada su ga prisutni upitali gde se nalazi Bogdana… »

Vesti dana »