Povezane vesti

Nastavljeno suđenje za paljenje kuće novinara Milana Jovanovića

Nastavljeno suđenje za paljenje kuće novinara Milana Jovanovića

Slobodna Evropa 03.06.2020
Suđenje optuženima za paljenje kuće novinara portala "Žig info" Milana Jovanović nastavljeno je u Drugom osnovnom sudu u Beogradu. Jovanoviću je u noći između 11. i 12. decembra 2018. godine oko 3.30 časova zapaljena kuća u kojoj su bili njegova… »
Svedočenje supruge Milana Jovanovića: Čula sam dva, tri pucnja i onda je sve nestalo u plamenu

Svedočenje supruge Milana Jovanovića: Čula sam dva, tri pucnja i onda je sve nestalo u plamenu

RTS 03.06.2020
Jela Deljanin, supruga novinara "Žig infa" Milana Jovanovića svedočila je pred sudom o paljenju njihove kuće, nakon čega je rekla da psihički nije bila sposobna da je ispituju neposredno posle nesreće koja je na nju "ostavilo traume i psihičke… »
Supruga Milana Jovanovića: Nudili su nam novac "da stvar gurnemo pod tepih"

Supruga Milana Jovanovića: Nudili su nam novac "da stvar gurnemo pod tepih"

N1 Info 03.06.2020
Suđenje optuženima za paljenje kuće novinara portala "Žig info" Milana Jovanović nastavljeno je u Drugom osnovnom sudu u Beogradu. Izvor: N1 Suđenje je posle tromesečne pauze nastavljeno ispitivanjem oštećene Jele Deljanin, supruge novinara… »
Supruga novinara Jovanovića svedočila pred sudom: Pomislila sam da smo beskućnici, poželela sam da i ja izgorim

Supruga novinara Jovanovića svedočila pred sudom: Pomislila sam da smo beskućnici, poželela sam da i ja izgorim

Kurir 03.06.2020
Jela Deljanin, supruga novinara "ŽigInfo" Milana Jovanovića, čije je paljenje kuću prema navodima tužilaštva naručio nekadašnji predsednik Grocke Dragoljub Simonovć pred Drugim osnovnim sudom ispričala je da se do današnjeg dana nije psihički… »
Supruga Milana Jovanovića: Nudili su nam novac da paljenje kuće gurnemo pod tepih

Supruga Milana Jovanovića: Nudili su nam novac da paljenje kuće gurnemo pod tepih

Danas 03.06.2020
Jela Deljanin, supruga novinara Milana Jovanovića, izjavila je danas da je, nakon što su se vratili u renoviranu kuću u Vrčinu, dolazio čovek koji im je nudio novac da se dogovore i da slučaj paljenja njihove kuće „gurnu pod tepih“, prenosi TV… »
Žena napadnutog novinara: Htela sam i ja da izgorim s kućom

Žena napadnutog novinara: Htela sam i ja da izgorim s kućom

Nova 03.06.2020
Suđenje nekadašnjem prvom čoveku opštine Grocka Dragoljubu Simonoviću i ostalim optuženima za paljenje kuće novinara “ŽigInfo” Milana Jovanovića nastavljeno je danas u Drugom osnovnom sudu u Beogradu saslušanjem oštećene u ovom postupku… »
Suđenje bivšem predsedniku Grocke: Supruga novinara svedoči u slučaju "Simonović"

Suđenje bivšem predsedniku Grocke: Supruga novinara svedoči u slučaju "Simonović"

Blic 03.06.2020
Svedočenjem Jele Deljanin, supruge Milana Jovanovića, novinara portala Žig-info, danas bi u Drugom osnovnom sudu trebalo da se nastavi suđenje Dragoljubu Simonoviću, nekadašnjem predsedniku opštine Grocka, optuženom da stoji iza paljenja njihove… »

Vesti dana »