Povezane vesti

Ovusu demantovao navode o rasizmu: Srbija je moja druga kuća

Ovusu demantovao navode o rasizmu: Srbija je moja druga kuća

N1 Info 03.06.2020
Samuel Ovusu, nekadašnji fudbaler Radnika iz Surdulice i Čukaričkog, demantovao je navode da je bio žrtva rasizma dok je igrao u Srbiji. Napadač iz Gane proveo je ukupno četiri godine u Srbiji, pošto je za Radnik igrao od 2014. do 2016, a za Čuku… »
Šokantne tvrdnje ovusua: Rasno sam zlostavljan u Srbiji!

Šokantne tvrdnje ovusua: Rasno sam zlostavljan u Srbiji!

Hot sport 03.06.2020
Nekadašnji fudbaler Čukaričkog i Radnika iz Surdulice Samuel Ovusu dao je medijima u rodnoj Gani pomalo šokantnu izjavu. Dvadesetčetvorogodišnji Ovusu koji trenutno nastupa Al Fejhu iz Saudijske Arabije rekao je da je trpeo rasne uvrede u Srbiji… »
Šokantna ispovest afričkog fudbalera: Bio sam rasno zlostavljan u Srbiji

Šokantna ispovest afričkog fudbalera: Bio sam rasno zlostavljan u Srbiji

Večernje novosti 03.06.2020
Da, bio sam žrtva rasnog zlostavljanja nekoliko puta. Posebno dok sam igrao u Srbiji. Jako neprijatno iskustvo, rekao je Samuel Ovusu. Rasizam u sportu, tema koja ne silazi sa naslovnih strana svih medija. Ubistvo Džordža Flojda u SAD razbuktilo je… »
Bivši igrač Čuke i Radnika: Bio sam zlostavljan u Srbiji

Bivši igrač Čuke i Radnika: Bio sam zlostavljan u Srbiji

Nova 03.06.2020
Reprezentativac Gane u fudbalu Samuel Ovusu tvrdi da je bio žrtva rasizma tokom svoje karijere u Srbiji. Vezni fudbaler je svoju seniorsku karijeru startovao u Radniku iz Surdulice, a posle sezone provedene u Gečlerbirligiju, 2017. godine postao član… »
Ovusu šokirao: Bio sam rasno zlostavljan u Srbiji

Ovusu šokirao: Bio sam rasno zlostavljan u Srbiji

Mozzart sport 03.06.2020
„To je bilo neprijatno iskustvo i potrebna vam je mentalna čvrstina da biste ga prevazišli“, kaže nekadašnji prvotimac Čukaričkog i Radnika. Šokantne izjave bivšeg igrača Čukaričkog Samuela Ovusua. Internacionalac iz Gane je tokom razgovora… »

Vesti dana »