Povezane vesti

ZA SVE KOJI MISLE DA SAM SE UPLAŠIO: Vučić o izborima i američkim bombama

ZA SVE KOJI MISLE DA SAM SE UPLAŠIO: Vučić o izborima i američkim bombama

Pravda 26.02.2016
Premijer Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da će u narednih nekoliko dana doneti odluku koja prethodi raspisivanju izbora, pa će njegovi politički protivnici videti „koliko se uplašio“. Govoreći o tragičnom događaju iz Libije, Vučić je… »
Vučić: Ne bih se kladio na to da sam uplašen

Vučić: Ne bih se kladio na to da sam uplašen

Dnevnik 26.02.2016
Premijer Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da će, u narednih nekoliko dana, doneti odluku koja prethodi raspisivanju izbora pa će njegovi politički protivnici videti „koliko se uplašio”. Vučić je, odgovarajući na pitanje novinara koliko su… »
Srbija i Srpska neće ući u NATO

Srbija i Srpska neće ući u NATO

Večernje novosti 26.02.2016
Premijer Srbije i predsednik RS potvrdili vojnu neutralnost obe zemlje. Vučić: Mi smo za svoju zemlju, poštujemo Rusiju i SAD. SRBIJA i Republika Srpska protiv su učlanjenja u NATO i u bilo koji drugi vojni savez. Ostaćemo vojno neutralni! To je… »
Vučić i Dodik: Srbija i RS čuvaju vojnu neutralnost

Vučić i Dodik: Srbija i RS čuvaju vojnu neutralnost

RTS 26.02.2016
Premijer Aleksandar Vučić i predsednik RS Milorad Dodik saglasni su da Srbija i Republika Srpska treba da očuvaju vojnu neutralnost. Snaga Srbije je ključna za regionalnu stabilnost, rekao je Dodik. Vučić je istakao da će u narednih nekoliko dana… »
Zajedničko obeležavanje godišnjice osnivanja Jasenovca

Zajedničko obeležavanje godišnjice osnivanja Jasenovca

Beta 26.02.2016
Srbija i Republika Srpska (RS) zajedno će obeležiti 75. godišnjicu osnivanja ustaškog logora Jasenovac u Drugom svetskom ratu, u okviru takozvane Nezavisne države Hrvatske, najavili su danas premijer Srbije Aleksandar Vučić i predsednik Republike… »
Vučić i Dodik: Srbija i RS čuvaju vojnu neutralnost

Vučić i Dodik: Srbija i RS čuvaju vojnu neutralnost

Slobodna Evropa 26.02.2016
Ključne teme beogradskog sastanka premijera Srbije Aleksandra Vučića i predsednika Republike Srpske Milorada Dodika, kako je na konferenciji za novinare izvestio premijer Srbije, bile su očuvanje mira i stabilnosti u regionu, zajednički… »
Snaga Srbije Ključna Za Regionalnu Stabilnost! Vučić i Dodik o vojnoj neutralnosti

Snaga Srbije Ključna Za Regionalnu Stabilnost! Vučić i Dodik o vojnoj neutralnosti

Telegraf 26.02.2016
Premijer Aleksandar Vučić i predsednik RS Milorad Dodik saglasni su da Srbija i Republika Srpska treba da očuvaju vojnu neutralnost. Snaga Srbije je ključna za regionalnu stabilnost, rekao je Dodik. Premijer Aleksandar Vučić rekao je nakon susreta… »
Vučić i Dodik: Današnji sastanak veoma doprineo očuvanju mira u regionu

Vučić i Dodik: Današnji sastanak veoma doprineo očuvanju mira u regionu

Blic 26.02.2016
Premijer Srbije Aleksandar Vučić i predsednik Republike Srpske Milorad Dodik složili su se da je današnji njihov sastanak veoma doprineo očuvanju mira i stabilnosti, kako u ove dve republike, tako i u regionu. - Mislim da smo danas mnogo toga… »
Vučić: Čekam dokaze Pentagona

Vučić: Čekam dokaze Pentagona

Beta 26.02.2016
Premijer Aleksandar Vučić izjavio je danas da čeka da Pentegon pruži bilo kakav dokaz da dvoje srpskih državljana u Libiji nije poginulo u američkom bombardovanju. "Ne znam ko to kreira da su negde drugde stradali pa da dovlače tela... ne znam ko… »
Vučić: Protivnici će narednih dana videti koliko sam se uplašio izbora

Vučić: Protivnici će narednih dana videti koliko sam se uplašio izbora

Blic 26.02.2016
Premijer Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da će, u narednih nekoliko dana, doneti odluku koja prethodi raspisivanju izbora, pa će njegovi politički protivnici videti "koliko se uplašio". Odgovarajući na pitanje novinara o raspisivanju izbora… »
Vučić-Dodik: O miru, stabilnosti, ekonomiji, vojnoj neutralnosti

Vučić-Dodik: O miru, stabilnosti, ekonomiji, vojnoj neutralnosti

Dnevnik 26.02.2016
Premijer Aleksandar Vučić danas je u Beogradu razgovarao s predsednikom RS Miloradom Dodikom, a na pres konferenciji nakon susreta rekao je da su ključne teme bile - značaj očuvanja mira i stabilnosti u regionu, zajednički ekonomski projekti… »
Sastanak Sa Dodikom Vučić: Povrede na telima srpskih službenika u Libiji nastale su od detonacija

Sastanak Sa Dodikom Vučić: Povrede na telima srpskih službenika u Libiji nastale su od detonacija

Kurir 26.02.2016
BEOGRAD - Premijer Srbije Aleksandar Vučić i predsednik Republike Srpske Milorad Dodik nešto posle 15 sati održali su zajedničku konferenciju za novinare. Predsednik Vlade Srbije rekao je da se rezultati obdukcije srpskih i libijskih stručnjaka… »
Vučić i Dodik danas zajedno pred novinarima

Vučić i Dodik danas zajedno pred novinarima

Akter 26.02.2016
Premijer Srbije Aleksandar Vučić i predsednik Republike Srpske Milorad Dodik održaće danas zajedničku konferenciju za novinare. Konferencija za novinare biće održana u 15.00 sati u Pres sali Vlade Srbije, saopštila je Kancelarija Vlade Srbije za… »

Vesti dana »