Povezane vesti

Madrid slavi Ronalda: Portugalac sa tri gola sprečio senzaciju

Madrid slavi Ronalda: Portugalac sa tri gola sprečio senzaciju

Sportal blic 13.04.2016
Ipak se nije desilo iznenađenje u Ligi šampiona. Real je u revanšu četvrtfinala savladao Volfzburg 3:0 (2:0) i plasirao se u polufinale. Junak meča je Kristijano Ronaldo koji je postigao tri pogotka. Foto: Reuters Junak meča Kristijano Ronaldo Real… »
Ronaldo: "U mojoj glavi ja sam najbolji na svetu!"

Ronaldo: "U mojoj glavi ja sam najbolji na svetu!"

Sportske.net 13.04.2016
Kristijano Ronaldo dao je jako interesantnu izjavu u miks zoni nakon utakmice protiv Volfsburga. Juče je Real prošao u polufinale Lige šampiona, a Kristijano Ronaldo je fantastičnom partijom i het-trikom ponovo pokrenuo diskusije da li je on najbolji… »
Ronaldo: Golovi su mi u DNK

Ronaldo: Golovi su mi u DNK

Večernje novosti 13.04.2016
Mogu ljudi da me kritikuju koliko hoće, ali ja ću uvek samo nastavljati da radim svoj posao. A brojke svi mogu da vide i uvere se šta je istina, kaže Kristijano Ronaldo. KAOkada supertalentovani dečak odskače dok igra fudbal sa drugarima u školskom… »
Ibrahimović: Loša taktika. Blan: Kriv sam

Ibrahimović: Loša taktika. Blan: Kriv sam

Mondo 13.04.2016
Trener ekipe PSŽ priznao je da je odgovoran za eliminaciju u četvrtfinalu Lige šampiona. "Mančester siti je gost na žurci Barselone, Real Madrida i Bajerna" Pari sen Žeremen nije uspeo da se plasira u polufinale Lige šampiona, pošto je u drugom… »
Raskol u Parizu: U-la-la Ibra upire prstom u Blana, šef trvdi da je Siti gost na polufinalnoj žurki velikana

Raskol u Parizu: U-la-la Ibra upire prstom u Blana, šef trvdi da je Siti gost na polufinalnoj žurki velikana

Mozzart sport 13.04.2016
Uprava i dalje pruža podršku treneru, ali on polako gubi poverenje. Prvi put u četvrtfinalu kao favorit i jasna poruka na naslovnoj strani uglednog L'Ekipa: “Kakav fijasko“. Od Pari Sen Žermena se očekivalo više, pa francuska javnost traži… »
Čovek zvani het-trik (VIDEO)

Čovek zvani het-trik (VIDEO)

Mozzart sport 13.04.2016
Kristijano Ronaldo protiv Volfzburga 37. put u dresu Reala pogodio mrežu bar tri puta. Novi het-trik Kristijana Ronalda pomogao je Madriđanima da nadoknade i prestignu prednost Volfzburga od 2:0 iz prve utakmice i trijumfom od 3:0 plasiraju se u… »
Bejl: ''Pokazali smo svetu za šta smo sposobni''

Bejl: ''Pokazali smo svetu za šta smo sposobni''

Sportske.net 13.04.2016
Fudbaler Real Madrida Garet Bejl rekao je da je njegova ekipa plasmanom u polufinale Lige šampiona pokazala svetu za šta je sposobna. Real se plasirao u polufinale Lige šampiona, pošto je na svom terenu pobedio Volfsburg sa 3:0. Real je nadoknadio dva… »
Video: Zidanu pukle pantalone od nervoze

Video: Zidanu pukle pantalone od nervoze

Večernje novosti 13.04.2016
Trenutak kada je Karim Benzema propustio odličnu priliku da postigne gol trener Real Madrida se toliko iskakao da su mu u okretu pukle pantalone. Real Madrid je zahvaljujući Kristijanu Ronaldu nadoknadio minus, savladao Volfsburg i izborio plasman u… »
Fudbal-vesti: Ronaldo smatra da nije bio loš protiv Nemaca...

Fudbal-vesti: Ronaldo smatra da nije bio loš protiv Nemaca...

Dnevnik 13.04.2016
Fudbaler madridskog Reala Kristijano Ronaldo rekao je da, uprkos stalnim kritikama, brojke i golovi govore o njegovom učinku ove sezone. Ronaldo je postigao "het-trik" protiv Volfsburga (3:0) u revanšu četvrtfinala Lige šampiona i doneo madridskom… »
LŠ: Ronaldo ulovio „vukove”

LŠ: Ronaldo ulovio „vukove”

Dnevnik 13.04.2016
Nije bilo iznenađenja u prvim utakmicama četvtfinala Lige fudbalskih šampiona. Real je zahvaljujući nadahnutom Ronaldu uspeo da anulira prednost Volfsburga iz prvog meča od dva gola. i da se šesti put uzastopno plasira u polufinale elitnog evropskog… »
Mančester Siti i Real Madrid u polufinalu

Mančester Siti i Real Madrid u polufinalu

Press 13.04.2016
Fudbaleri Mančester Sitija i Real Madrida plasirali su se u polufinale Lige šampiona, pošto su u utorak u revanš mečevima četvrtfinala eliminisali Pari Sen Žermen i Volfsburg. foto: tanjug.rs Fudbaleri Mančester Sitija i Real Madrida plasirali su… »
Engleska legenda hvali ronalda: Najbolji kada je najpotrebnije

Engleska legenda hvali ronalda: Najbolji kada je najpotrebnije

Sportal blic 13.04.2016
Kristijano Ronaldo bio je junak Reala koji je sa 3:0 savladao Volfzburg i plasirao se u polufinale Lige šampiona. Foto: Reuters Kristijano Ronaldo Portugalac je još jednom prikazao odličnu partiju jer je u revanšu postigao tri gola. Na njegovu igru… »
Ekskluzivno na mondu: Pregled Lige šampiona!

Ekskluzivno na mondu: Pregled Lige šampiona!

Mondo 13.04.2016
Gledali smo sjajan fudbal u Madridu i Mančesteru, a MONDO vam kao i posle svakog kola Lige šampiona donosi pregled ovih mečeva. Uživajte u majstorijama! Dva su prošla - još dva! Utorak veče je rezervisan za Ligu šampiona, a u mečevima koji su se… »
Siti piše istoriju: "Građani" prvi put u polufinalu Lige šampiona, nemoć PSŽ-a

Siti piše istoriju: "Građani" prvi put u polufinalu Lige šampiona, nemoć PSŽ-a

Sportal blic 13.04.2016
Fudbaleri Mančester sitija prvi put u klupskoj istoriji plasirali su se u polufinale Lige šampiona, i to jer su posle 2:2 u Parizu protiv PSŽ-a, trijumfovali sa 1:0 na svom terenu i uz gol Kevina de Brujnea proslavili najveći uspeh "građana". Foto… »
Iz minuta u minut: Mančester siti - PSŽ 1:0

Iz minuta u minut: Mančester siti - PSŽ 1:0

Sportal blic 12.04.2016
Mančester siti je prošao u polufinale Lige šampiona jer je posle 2:2 u Parizu savladao na svom terenu Pari Sen Žermen sa 1:0. Kako je protekao revanš meč četvrtfinala mogli ste da pratite uživo uz Blicsport.rs. Foto: Reuters KRAJ REVANŠA, SITI -… »
Junak sitija: De Brujne: Sad je sve moguće!

Junak sitija: De Brujne: Sad je sve moguće!

Sportal blic 12.04.2016
Strelac gola za pobedu nad PSŽ-om od 1:0 u revanš meču četvrtfinala Lige šampiona, junak Mančester sitija Kevin de Brujne, smatra da njegova ekipa ne mora da se zadovolji pukim plasmanom u svoje prvo polufinale. Foto: Reuters Kevin de Brujne slavi… »
Hit na internetu: Volfzburg dobio novi grb /foto/

Hit na internetu: Volfzburg dobio novi grb /foto/

Sportal blic 12.04.2016
Lepu šansu su imali fudbaler Volfzburga da se plasiraju u polufinale Lige šampiona i da sruše veliki Real. How many goals Real Madrid/Ronaldo scored tonight? pic.twitter.com/UE6HtV9qRt— Troll Football (@TrollFootball) April 12, 2016 Ipak, Madriđani… »
Serhio Ramos: Još sumnjate u Ronalda?

Serhio Ramos: Još sumnjate u Ronalda?

Sportal blic 12.04.2016
Kapiten madridskog Reala Serhio Ramos imao je poruku za sve one koji sumnjaju u Kristijana Ronalda, i to nakon što su tri Portugalčeva gola donela 3:0 protiv Volfzburga, za konačnih 3:2 u četvrtfinalu Lige šampiona. Foto: Reuters "Ako je neko sumnjao… »
Marselo: Patnja je sastavni deo Lige šampiona

Marselo: Patnja je sastavni deo Lige šampiona

Sportal blic 12.04.2016
Iako je madridski Real izgubio od Volfzburga prvi meč četvrtfinala Lige šampiona sa 2:0, prošao je dalje zbog pobede od 3:0 u revanšu, pa je posle tri gola Kristijana Ronalda vladala odlična atmosfera među "kraljevićima". To svedoči i Marselo… »
Het-trik Ronalda

Het-trik Ronalda

Danas 12.04.2016
Maestralni Portugalac izbacio Volfsburg i odveo Real u polufinale gde će se naći i Mančester siti nakon trijumfa nad PSŽ. Beograd - - Kristijano Ronaldo će posle sinoćnjeg het-trika sasvim sigurno biti “krunisan u kralja” Real Madrida… »
Iz minuta u minut: Real - Volfzburg 3:0

Iz minuta u minut: Real - Volfzburg 3:0

Sportal blic 12.04.2016
Real je pobedio Volfzburg 3:0 (2:0) i plasirao se u polufinale Lige šampiona. Dešavanja iz Madrida mogli ste da pratite uživo uz Blicsport.rs. Foto: Reuters Junak meča je Kristijano Ronaldo koji je postigao tri gola. DRUGO POLUVREME - Još jedan gol… »

Vesti dana »