Povezane vesti

Crna Gora - Tumba objavio spisak, povratak kapitena!

Crna Gora - Tumba objavio spisak, povratak kapitena!

Sportske.net 20.05.2016
Selektor reprezentacije Crne Gore Ljubiša Tumbaković objavio je spisak igrača na koje računa za predstojeće kontrolne utakmice. Ovim spiskom je i potvrđeno da će Filip Stojković, umesto za Srbiju, igrati za ''Solokove''. Podsetimo, selektor… »
Muslin progovorio o Stojkoviću!

Muslin progovorio o Stojkoviću!

Sportske.net 20.05.2016
Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Slavoljub Muslin rekao je danas da još nema zvaničnu potvrdu da je igrač Čukaričkog Filip Stojković odlučio da ubuduće igra za selekciju Crne Gore. Pojedini beogradski mediji su preneli da je Stojković… »
Muslin o odluci Stojkovića: Koga nema, bez njega se mora

Muslin o odluci Stojkovića: Koga nema, bez njega se mora

Hot sport 20.05.2016
Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Slavoljub Muslin rekao je da je iznenađen odlukom Filipa Stojkovića da umesto Srbije izabere da igra za Crnu Goru. Muslin je defanzivca Čukaričkog, inače bivšeg mladog reprezentativca Srbije, naknadno uvrstio… »
Muslin: Iznenađen sam Stojkovićevom odlukom, ali imamo i drugih igrača

Muslin: Iznenađen sam Stojkovićevom odlukom, ali imamo i drugih igrača

Mozzart sport 20.05.2016
"Moram da poštujemo njegovu odluku", kaže novi srpski selektor. Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Slavoljub Muslin rekao je da je iznenađen odlukom Filipa Stojkovića da umesto Srbije izabere da igra za Crnu Goru. Muslin je defanzivca… »
Muslin: Iznenađen sam, ali ispoštovaću odluku Stojkovića

Muslin: Iznenađen sam, ali ispoštovaću odluku Stojkovića

Politika 20.05.2016
STARA PAZOVA – Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Slavoljub Muslin rekao je da je iznenađen odlukom Filipa Stojkovića da umesto Srbije izabere da igra za Crnu Goru. Muslin je defanzivca Čukaričkog, inače bivšeg mladog reprezentativca Srbije… »
Muslin o Stojkoviću: Ako je tačno - žao mi je

Muslin o Stojkoviću: Ako je tačno - žao mi je

Mondo 20.05.2016
"Nismo se čuli, nemam potvrdu", rekao je selektor Srbije o odluci defanzivca Čukaričkog da se ogluši o njegov poziv među "orlove". Slavoljub Muslin računao je na Filipa Stojkovića, ali je mladi defanzivac ipak imao drugačije planove. Desni bek… »
Crnogorci "oteli" još jednog srpskog reprezentativca

Crnogorci "oteli" još jednog srpskog reprezentativca

Vesti online 20.05.2016
Posle Staniše Mandića još jedan srpski reprezentativac odlučio je da u seniorskoj konkurenciji nastupa za selekciju Crne Gore. Iako se nalazio na proširenom spisku novog selektora Slavooljuba Muslina Filip Stojković je odlučio da nastupa za… »
Iznenađenje: Muslin izgubio prvu bitku

Iznenađenje: Muslin izgubio prvu bitku

Hot sport 20.05.2016
Iako je dobio poziv za srpsku selekciju, za koju je igrao u mlađim kategorijama, Filip Sojković će obući dres Crne Gore! – Još pre tri meseca sam odlučio da obučem dres Crne Gore. Kontaktirali su me ljudi iz FSCG, dobio sam pasoš, državljanstvo… »
Ne Muslinu i Srbiji, da Tumbi i Crnoj Gori

Ne Muslinu i Srbiji, da Tumbi i Crnoj Gori

Mondo 20.05.2016
Iako ga je novi selektor naknadno pozvao na okupljanje "orlova" mladi defanzivac ima drugačije planove. Posle omladinskog staža u reprezentativnim kategorijama Srbije, Filip Stojković (23) nastupaće za "A" selekciju Crne Gore! Iako je mladi defanzivac… »
Muslin ga naknadno pozvao, a Stojković otkrio da je izabrao reprezentaciju Crne Gore!

Muslin ga naknadno pozvao, a Stojković otkrio da je izabrao reprezentaciju Crne Gore!

Večernje novosti 20.05.2016
Još pre tri meseca sam odlučio, kontaktirali su me ljudi iz FSCG i sada ne bi bilo u redu da pogazim reč – rekao je Filip. Naknadno je Slavoljub Muslin pozvao Filipa Stojkovića (23) u reprezentaciju Srbije, ali on neće obući dres nacionalnog tima… »
Filip Stojković izabrao - pola reprezentacije Crne Gore iz Beograda

Filip Stojković izabrao - pola reprezentacije Crne Gore iz Beograda

Mozzart sport 20.05.2016
A taman što je prvi put pozvan u reprezentaciju Srbije... Može biti da su u Fudbalskom savezu Srbije nešto načuli, pa je novi selektor Slavoljub Muslin naknadno uputio poziv Filipu Stojkoviću da se priključi Orlovima. Ali desni bek Čukaričkog već… »
Još jedan ''orao'' postaje ''soko''!

Još jedan ''orao'' postaje ''soko''!

Sportske.net 20.05.2016
Ovaj trend nije novina, još jedan rođeni Beograđanin odlučio je da igra za Crnu Goru, uprkos pozivu selektora Srbije. Fudbaler Čukaričkog Filip Stojković odlučio je da igra za reprezentaciju Crne Gore. Iako mu je Slavoljub Muslin uputio naknadni… »

Vesti dana »