Povezane vesti

Mišković: Sud mi nije uvažio 90 odsto dokaza!

Mišković: Sud mi nije uvažio 90 odsto dokaza!

Večernje novosti 26.05.2016
Tužilaštvo za predsednika "Delte" traži novčanu kaznu i 12 godina zatvora. Odbacio optužbe da je učio sina kako da ne plati porez. TUŽILAŠTVO je u četvrtak u završnoj reči zatražilo da sud Miroslava Miškovića proglasi krivim za zloupotrebu… »
Tužilaštvo traži 12 godina zatvora za Miškovića

Tužilaštvo traži 12 godina zatvora za Miškovića

Politika 26.05.2016
Vlasnik „Delta holdinga” naglasio je da se on kao predsednik kompanije bavi isključivo vizijama, a ne porezima. – Završne reči odbrane 9. juna. Miroslav Mišković, vlasnik „Delta holdinga” odbacio je najnovije optužbe specijalnog… »
Tužilaštvo zatražilo 12 godina zatvora za Miroslava Miškovića

Tužilaštvo zatražilo 12 godina zatvora za Miroslava Miškovića

Novi magazin 26.05.2016
Tužilaštvo za organizovani kriminal zatražilo je danas da se vlasnik Delta holdinga Miroslav Mišković koji se tereti za finansijske malverzacije sa putarskim preduzećima osudi na 12 godina zatvora. "Tražim da se Miroslav Mišković oglasi krivim za… »
Nastavljeno suđenje Miroslavu Miškoviću

Nastavljeno suđenje Miroslavu Miškoviću

RTS 26.05.2016
Suđenje vlasniku “Delta holdinga” Miroslavu Miškoviću, koji je optužen za finansijske malverzacije sa putarskim preduzećima, nastavljeno je u Specijalnom sudu u Beogradu. Mišković je izneo svoju odbranu povodom precizirane optužnice kojom mu… »
Počele završne reči: Tužilaštvo traži 12 godina zatvora za Miroslava Miškovića

Počele završne reči: Tužilaštvo traži 12 godina zatvora za Miroslava Miškovića

Blic 26.05.2016
"Delta" je na ime poreza od osnivanja uplatila 10 milijardi evra, a terete me da sam sina nagovarao da utaji tri miliona", rekao je na početku iznošenja svoje odbrane pred Specijalnim sudom biznismen Miroslav Mišković. Zamenica tužioca Tamara Ristić… »
Danas početak završne reči na suđenju Miškoviću?

Danas početak završne reči na suđenju Miškoviću?

Press 26.05.2016
Suđenje vlasniku Delta holdinga Miroslavu Miškoviću koji je optužen za finansijske malverzacije sa putarskim preduzećima biće nastavljeno u četvrtak. Foto:B92.net Sudija Maja Ilić najavila je ranije mogućnost da se na sutrašnjem nastavku krene… »

Vesti dana »