Povezane vesti

Nemanja Matić pred vels: Ako radimo jedan za drugog, onda će biti dobro za Srbiju (foto)

Nemanja Matić pred vels: Ako radimo jedan za drugog, onda će biti dobro za Srbiju (foto)

Hot sport 11.11.2016
Reprezentacija Srbije otputovala je jutros u Kardif gde je sutra od 20,45 očekuje važan kvalifikacioni duel protiv Velsa, a na aerodromu „Nikola Tesla“ brojnim novinarima obratili su se Nemanja Matić i Zoran Tošić. Nemanja Matić se vraća u tim… »
Matić: Nema favorita; Tošić: Niko ne misli o remiju

Matić: Nema favorita; Tošić: Niko ne misli o remiju

Sportski žurnal 11.11.2016
Fudbalska reprezentacija Srbije otputovala je za Kardif na vrlo važan meč sa Velsom u kvalikacijama za Svetsko prvensvo 2018. godine. Srbija u odnosu na prethodne susrete, posle odrađene suspenzije od tri meča, biće jača za Nemanju Matića koji… »
Matić: U reprezentaciji kao u Čelsiju

Matić: U reprezentaciji kao u Čelsiju

Mondo 11.11.2016
Nemanja Matić radostan što konačno može da pomogne "orlovima" u nastojanju da se plasiraju na Svetsko prvenstvo u Rusiji. "Mitrović je mnogo sazreo". Reprezentacija Srbije odletela je u Kardif, na meč 4. kola kvalifikacija za Mundijal 2018, a veliko… »
Matić o meču u velsu: Ako me pitate posle 10 minuta utakmice, mogu da vam kažem ko će da pobedi

Matić o meču u velsu: Ako me pitate posle 10 minuta utakmice, mogu da vam kažem ko će da pobedi

Večernje novosti 11.11.2016
Ako budemo dali sve od sebe i radili jednan za drugog, mislim da će sve izgledati kako treba. Pre utakmice ne mogu da kažem da je neko izraziti favorit, kaže Nemanja Matić. Fudbalski reprezentativac Srbije Nemanja Matić rekao je danas da mu je teško… »

Vesti dana »