Povezane vesti

Džikić: Igrajte i za one koji ne mogu

Džikić: Igrajte i za one koji ne mogu

Mondo 23.02.2017
Partizan u petak od 18 časova dočekuje Zadar, u poslednjem meču 23. kola ABA lige. Gosti ne znaju da je Hečer u bolnici!? Cedevita, Budućnost i Partizan su četiri kola pre kraja bili bodovno izjednačeni na tabeli, a tim redosledom bili su… »
Aleksandar Džikić: Koji god tim da igra cilj je drugo mesto na Jadranu!

Aleksandar Džikić: Koji god tim da igra cilj je drugo mesto na Jadranu!

Hot sport 23.02.2017
Trener Partizana Aleksandar Džikić rekao je danas da se situacija u ekipi nije promenila i da će košarkaši koji budu igrali morati da obave posao i za one odsutne. – Poznati su učesnici plej-ofa, ali borba oko pozicija traje do poslednjeg kola… »
Džikić: Ko god da bude u timu protiv Zadra moraće da radi posao i za one koji ne mogu da igraju

Džikić: Ko god da bude u timu protiv Zadra moraće da radi posao i za one koji ne mogu da igraju

Večernje novosti 23.02.2017
Poznati su učesnici plej ofa, ali borba oko pozicija traje do poslednjeg kola. Naša situacija je svima poznata i neće se promeniti za utakmicu u petak – rekao je trener Partizana. Košarkaši Partizana manje od 48 časova od završetka meča sa PAOK… »
Trojica izgubila po šest kila, Džikić neće u bolnicu: Ja sam odgovoran za ovo

Trojica izgubila po šest kila, Džikić neće u bolnicu: Ja sam odgovoran za ovo

Mozzart sport 23.02.2017
Hečer, Marinković i Koprivica propuštaju još dva kola u Jadranskoj ligi. Loše vreme za crno-bele. Poraz u finalu Kupa Srbije, eliminacija iz FIBA Lige šampiona, a na sve to desetkovan tim, koji neće biti kompletan ni za naredne dve utakmice u… »

Vesti dana »