Samo gazi, Viktore! Troicki bez izgubljenog seta do 1/16 finala Australijan opena!

Mozzart sport 21.01.2016

Smiček imao dve prilike u taj-brejku drugog i trećeg seta, ali ipak nije uspeo da nadigra prilično samouverenog Srbina - 6:4, 7:6 (7:5), 7:6 (7:4)

Srpski teniser Viktor Troicki nastavlja da beleži fenomenalne rezultate u Australiji. Nakon osvojenog turnira u Sidneju, a onda fenomenalnog povratka na startu Australijan opena, srpski as još više popravio svoju igru i bez izgubljenog seta protiv Amerikanca Tima Smičeka obezbedio prolaz u 1/16 finala Australijan opena - 6:4, 7:6 (7:5), 7:6 (7:4). Troicki je protivniku nije dozvolio nijedan set, ali je drugi i treći bio prinuđen da rešava u