Putnik Iz Nemačkog Voza Smrti: "Čuo se tresak, ugasilo se svetlo, a onda je počelo VRIŠTANJE"
Blic 09.02.2016 | M.A.
![Putnik Iz Nemačkog Voza Smrti: "Čuo se tresak, ugasilo se svetlo, a onda je počelo VRIŠTANJE"](https://nstatic.net/img/logo/s/blic.png)
Jedan od putnika iz nemačkog voza koji se rano jutros sudario sa drugim putničkim vozom kod grada Bad Ajbling u Bavarskoj opisao je šta se dešavalo u trenutku nesreće.
Putnik Patrik B. ispričao je novinarima lista “Rozenhajm24” kako se osećao u trenutku sudara i šta se dešavalo kasnije. blictv_rs/main 0 0 http://ringierrs.adocean.pl/ad.xml?id=36ZG.4mL4lRoWdXPwcns.PctjG7Qw5.LmnAcjQFL7tj.v7/key=%TAGS%/aocodetype=1 “Ubrzo nakon što je voz krenuo sa stanice naglo je zakočio, začuo se snažan tresak i ugasilo se svetlo”, rekao je on. Zatvorio je oči, a onda začuo vrištanje i pozive upomoć sa svih