Отворен Копаоник бизнис форум
Санџак хабер 08.03.2016 | Н1

На Копаонику је отворен Копаоник бизнис форум, који ће трајати до 10. марта, а на којем ће учествовати више од 800 домаћих и страних привредника, дипломата, представника Владе Србије, економских аналитичара, теоретичара и међународних експерата. Телевизија Н1 ће преносити поједине панеле. Тема овогодишњег скупа је “Достизање и конвергенција са водећим трендовима: како санирати главне пукотине у систему”. Гостујући у Новом дану











