Манда: Медији девалвирају не само човека, већ и друштво

Недељник 17.03.2016  |  Пише: Зорица Марковић/архива Н
Манда: Медији девалвирају не само човека, већ и друштво

Велики глумац Милорад Мандић Манда постао је главна вест таблоида, оних за које је у интервјуу Недељнику говорио с огорчењем. "С којим се правом линчују људи, бре? То је позив на уништење"

На Тргу Републике, у броју три, закључана врата на којима пише "Добро дошли у позориште Бошко Буха". То што кроз врата не чујете никакве звукове само је привид, јер је унутра право градилиште. Мења се све, од струје до плафона, не помера се једино гомила статуа, награда добијених за бројне фантастичне представе. Иако привремено затворено, без ове санације, то је могло и трајно да му се догоди. Запослени у Бухи, док чекамо управника

Прочитајте још

Кључне речи

Друштво, најновије вести »