Казне за даниловградске матуранте
Мондо 25.03.2016 | мондо.ме

Ученицима даниловградске Гимназије ”Петар И Петровић Његош”, који су пустили сирену за упозорење од ваздушне опасности у склопу перформанса поводом годишњице од НАТО бомбардовања 1999, биће изречене васпитне мере.
Фото: сцреенсхот/ИоуТубе матуранти даниловград "Извођење перформанса неприличне садржине од стране ученика Владимира Вуковића, М. Б., Јована Лазаревића, Јанка Стојовића, Драгослава Нововића и Душана Марковића, који су узурпирали имовину ЈУ Гимназија "Петар И Петровић Његош" Даниловград, представља непоштовање образовног система и образовно-васпитне установе. Њима ће сходно прописима бити изречене васпитне мере", наводи се су












