Pobeda Srbije nad Rusijom u Novom Sadu

RTV 09.04.2016  |  RTV

NOVI SAD - Naši najbolji rukometaši upisali su i drugu pobedu nad Rusijom. U prijateljskom meču u Novom Sadu rezultat je bio 27:25, a do trijumfa su izabranici Dejana Perića pred skoro dve hiljade navijača u Sportskom centru "Slana bara" došli na mnogo teži način nego dan ranije u Beogradu.

Rusi su tokom prvog poluvremena igrali mnogo bolje i koristili brojne greške naših igrača u napadu, a naš jedini raspoložen igrač bio je Nemanja Ilić. Odličan je bio Pavlenko na golu, pa je samo gol zaostatka naših bio i više nego prihvatljiv u odnosu na prikazano na terenu. Slična slika i u nastavku, Rusi stiču maksimalnih plus 4, sve do ulaska Luke Mitrovića. Bek norveškog Elveruma sa tri gola i nekoliko asistencija povezao je