Haos, pa golovi: Partizan slavi kiks Kahrimana, Zvezda ispustila trijumf u 95. minutu!

Sportal blic 16.04.2016  |  B. Vinulović

Fudbaleri Crvene zvezde i Partizana remizirali sa sa 1:1 u prvom kolu plej-ofa Superlige, pošto je Damir Kahriman kiksom omogućio crno-belima da u nadoknadi osvoje bod. Nakon gola Sikimića, golman ekipe Miodraga Božovića propustio je loptu kroz ruke pri šutu Evertona za veliko slavlje "grobara".

Foto: M. Metlaš / RAS Srbija Pročitajte još IPAK NEIZBEŽNI NEREDI Haos na istoku i severu tokom derbija /FOTO/ /VIDEO/ KAHRIMAN TRAGIČAR Gol sa 35 metara u 95. minutu za remi u derbiju /VIDEO/ OBRADOVAO "DELIJE" Ovako je Sikimić doneo Zvezdi prednost u derbiju /VIDEO/ Iako je Zvezda meč počela sa neuigranom defanzivnom linijom u kojoj su bili Cvetković i Rendulić, Partizan nije bio opasan u ofanzivi i nije stvorio ozbiljniju priliku da