Povezane vesti

Daleko od evropskog Partizana

Daleko od evropskog Partizana

Politika 17.04.2016
Posle slabog izdanja u „večitom” derbiju, izvesno da je „crno-belima” potrebno mnogo pojačanja za kvalifikacije na međunarodnoj sceni. Priča Partizanovog trenera Ivana Tomića pre 151. prvenstvenog fudbalskog „večitog” derbija, o tome… »
Zvezda sledeće nedelje overava titulu

Zvezda sledeće nedelje overava titulu

Politika 17.04.2016
Poslednji „večiti“ derbi između Crvene zvezde i Partizana, koji je završen rezultatom 1:1, ostaće upamćen i po lošoj intervenciji Damira Kahrimana. Fudbalere Crvene zvezde su sekunde delile od treće pobede u trećem ovogodišnjem „večitom“… »
Everton ima poruku za Delije: Izvinite, nisam hteo da vas vređam (VIDEO)

Everton ima poruku za Delije: Izvinite, nisam hteo da vas vređam (VIDEO)

Mozzart sport 17.04.2016
Partizanov Brazilac hladne glave analizirao dešavanja sa derbija, kaže da ima dobar šut i da crno-beli mogu do finala Kupa. Ako se na kraju meča zamerio Delijama, Everton Luiz je dan kasnije, kad su se emocije slegle, rešio da pokaže drugačiju… »
Everton se izvinio ''Delijama''!

Everton se izvinio ''Delijama''!

Sportske.net 17.04.2016
Dan posle 151. večitog derbija, Brazilac Everton Luiz je prokomentarisao svoj gest u finišu meča, posle izjednačujućeg gola u nadoknadi vremena. Kao što znate, Everton Luiz je posle pogotka u 94. minutu otrčao ka severnoj tribini i izazvao oštre… »
Evertonova poruka za navijače Zvezde: Izvinite, nisam hteo da vas vređam (video)

Evertonova poruka za navijače Zvezde: Izvinite, nisam hteo da vas vređam (video)

Večernje novosti 17.04.2016
Svi znamo šta je večiti derbi i koliko adrenalina nosi. Tokom čitavog meča je krv bila uzavrela, a to je dodatno podigao i moj južnjački temperament, pravda se Everton Luiz. Mnogo se Everton Luiz zamerio igračima Crvene zvezde, ali i navijačima… »
Rajković: Moj brat Kahriman je najbolji golman u Srbiji!

Rajković: Moj brat Kahriman je najbolji golman u Srbiji!

Vesti online 17.04.2016
- Moj brat Kahri je najbolji golman u Srbiji - napisao na svom Fejsbuk profilu nekadašnji kapiten Crvene zvezde. Težak esnaf na poznaje rivalstvo. Videli smo to na primeru golmana Partizana Bojana Šaranova koji je odmah posle 151.večitog derbija… »
Podrška golmanu Zvezde: ''Moj brat Kahri, najbolji golman u Srbiji!

Podrška golmanu Zvezde: ''Moj brat Kahri, najbolji golman u Srbiji!

Sportske.net 17.04.2016
Sve je lakše uz podršku prijatelja... Golman Crvene zvezde Damir Kahriman juče je u suzama napustio naš najveći stadion, a sve zbog kiksa u 94. minutu, kada ga je Everton Luiz savladao i Partizanu doneo izjednačenje - 1:1. Podršku mu je odmah posle… »
Stiže Podrška Kahrimanu sa svih strana: Mamadu Mbođ je uz velikog prijatelja (FOTO)

Stiže Podrška Kahrimanu sa svih strana: Mamadu Mbođ je uz velikog prijatelja (FOTO)

Hot sport 17.04.2016
Crvenu zvezdu su senunde delile od pobede u 151. večitom derbiju, ali je Brazilac Everton golom sa više od 30 metara uz pomoć Kahrimana doneo Partizanu bod. Golman Crvene zvezde nije mogao da sakrije emocije, zaplakao je podno severne tribine, a uteha… »
Reč tragičara, Kahriman: Dešava se, želeo sam da „oborim” loptu

Reč tragičara, Kahriman: Dešava se, želeo sam da „oborim” loptu

Sportski žurnal 17.04.2016
Damir Kahriman, golman Crvene zvezde, nije zadovoljan epilogom. Iskusni čuvar poneo je epitet tragičara 151. večitog derbija. – Dobra utakmica, ostaje žal što nismo poveli ranije i rešili u svoju korist. Greške se dešavaju svima, sastavni su deo… »
Golmanska je tuga pregolema: Rajkova poruka Kahrimanu

Golmanska je tuga pregolema: Rajkova poruka Kahrimanu

Mozzart sport 17.04.2016
„Moj brat Kahri je najbolji golman u Srbiji“, napisao na svom Fejsbuk profilu nekadašnji kapiten Crvene zvezde. Težak esnaf na poznaje rivalstvo. Videli smo to na primeru golmana Partizana Bojana Šaranova koji je odmah posle 151.večitog derbija… »
Rajković uz Kahrimana: Brate, najbolji si, iz ovoga ćeš izaći još jači

Rajković uz Kahrimana: Brate, najbolji si, iz ovoga ćeš izaći još jači

Sportal blic 17.04.2016
Bivši golman Crvene zvezde Predrag Rajković podržao je kolegu Damira Kahrimana posle 151. derbija. Foto: Aleksandar Dimitrijević / RAS Srbija Kahriman je kiksom omogućio Partizanu da izjednači u 95. minutu na 1:1, zbog čega je pao u očaj. Tešio… »
Neobičan prizor na derbiju: Ono kad žandarm iza gola slavi pogodak svog tima (video)

Neobičan prizor na derbiju: Ono kad žandarm iza gola slavi pogodak svog tima (video)

Hot sport 17.04.2016
U finišu današnjeg 151. 'večitog' derbija dogodio se zanimljiv momenat koji nisu svi zapazili u prvi mah. Incidenti, tuče, krvave glave, golovi i bombe sa 35 metara, provokacije, sukobi… Sve to obelećilo je današnji meč između Crvene zvezde i… »
Šokantna završnica derbija: Kahriman poklonio remi Partizanu u 95. minutu (video)

Šokantna završnica derbija: Kahriman poklonio remi Partizanu u 95. minutu (video)

Večernje novosti 16.04.2016
Fudbaleri Crvene zvezde i Partizana odigrali su 1:1 u 31. kolu Super lige Srbije, prvom u plej-ofu takmičenja. Oba gola postignuta su u samom finišu meča. MAJSTORSKIM golom džokera Predraga Sikimića u 85. minutu, Crvena zvezda je vodila protiv… »
Kahriman posle velikog kiksa na derbiju: Udarac je bio isuviše jak

Kahriman posle velikog kiksa na derbiju: Udarac je bio isuviše jak

Sportal blic 16.04.2016
Golman Crvene zvezde Damir Kahriman rekao je da mu je žao što njegov tim nije pobedio Partizan, kao i da se u fudbalu dešava da primi gol iz daljine, kao što je on primio u nadoknadi vremena. Foto: M. Metlaš / RAS Srbija Everton Luiz slavi gol u 95… »
Navijači hteli u ložu: Vazura za "Blic": Naše obezbeđenje je zaustavilo "delije"

Navijači hteli u ložu: Vazura za "Blic": Naše obezbeđenje je zaustavilo "delije"

Sportal blic 16.04.2016
Generalni direktor Partizana Miloš Vazura istakao je u razgovoru za "Blic" da je pokušaj Zvezdinih navijača da uđu u ložu u kojoj su se nalazili čelnici crno-belih zaustavilo obezbeđenje kluba iz Humske. Foto: M. Metlaš / RAS Srbija Miloš Vazura… »
Luković: Bili smo bolji, podrška Kahrimanu

Luković: Bili smo bolji, podrška Kahrimanu

Večernje novosti 16.04.2016
Želeo bih da pružim podršku Kahrimanu. Takve stvari se dešavaju, jer, kao što sam rekao, to je fudbal. On je sigurno jedan od najboljih golmana u Srbiji, priča Aleksandar Luković. Kapiten fudbalera Crvene zvezde Aleksandar Luković ocenio je danas… »
Haos, pa golovi: Partizan slavi kiks Kahrimana, Zvezda ispustila trijumf u 95. minutu!

Haos, pa golovi: Partizan slavi kiks Kahrimana, Zvezda ispustila trijumf u 95. minutu!

Sportal blic 16.04.2016
Fudbaleri Crvene zvezde i Partizana remizirali sa sa 1:1 u prvom kolu plej-ofa Superlige, pošto je Damir Kahriman kiksom omogućio crno-belima da u nadoknadi osvoje bod. Nakon gola Sikimića, golman ekipe Miodraga Božovića propustio je loptu kroz ruke… »
Isprovocirao delije: Everton ispred severa slavio gol /video/

Isprovocirao delije: Everton ispred severa slavio gol /video/

Sportal blic 16.04.2016
Fudbaler Partizana Everton Luiz postigao je gol za 1:1 u večitom derbiju protiv Crvene zvezde u nadoknadi, što je proslavio na provokativan način. Foto: M. Metlaš / RAS Srbija Everton je došao skoro do severne tribine, odakle je plesom i pokazivanjem… »
Sikimić: Morao sam da skinem dres ispred severa, ponele su me emocije

Sikimić: Morao sam da skinem dres ispred severa, ponele su me emocije

Sportal blic 16.04.2016
Napadač Crvene zvezde Predrag Sikimić bio je razočaran zbog remija sa Partizanom (1:1). Foto: M. Metlaš / RAS Srbija On je postigao gol za vođstvo, ali je bod crno-belima doneo Everton golom u 95. minutu. "Ponele su me emocije posle gola, otišao sam… »
Božović: Bili smo blizu pobede, žao mi je

Božović: Bili smo blizu pobede, žao mi je

Večernje novosti 16.04.2016
Kahriman nas je spašavao svaku utakmicu kod kuće. On je jedan od naših najboljih igrača, to je bilo i ostalo. Nažalost se desilo u derbiju, a moglo je i na bilo kojoj drugoj utakmici, kaže Miodrag Božović. Trener Crvene zvezde Miodrag Božović… »
Obradovao "delije": Ovako je Sikimić doneo Zvezdi prednost u derbiju /video/

Obradovao "delije": Ovako je Sikimić doneo Zvezdi prednost u derbiju /video/

Sportal blic 16.04.2016
Vođstvo u 151. večitom derbiju Crvenoj zvezdi je doneo rezervista Predrag Sikimić. Zobacz na Youtube On je u 85. minutu najbolje reagovao prilikom odbijanja lopte u Partizanovom kaznenom prostoru, poslavši pravi projektil u mrežu nemoćnog Bojana… »
Kahriman tragičar: Gol sa 35 metara u 95. minutu za remi u derbiju /VIDEO/

Kahriman tragičar: Gol sa 35 metara u 95. minutu za remi u derbiju /VIDEO/

Sportal blic 16.04.2016
Fudbaleri Partizana su na nestvaran način, golom sa 35 metara i to u petom minutu sudijske nadoknade, izborili remi (1:1) u 151. večitom derbiju. Zobacz na Youtube Treći uzastopni trijumf crveno-belih nad najvećim rivalom sprečio je Brazilac Everton… »
Božović posle kiksa Kahrimana u derbiju: Fudbal je to, dešavaju se takve stvari

Božović posle kiksa Kahrimana u derbiju: Fudbal je to, dešavaju se takve stvari

Sportal blic 16.04.2016
Trener fudbalera Crvene zvezde Miodrag Božović nije želeo da previše kritikuje Damira Kahrimana posle kiksa u "večitom derbiju". Foto: RAS Srbija Čuvar mreže Zvezde je u 94. minutu ispustio loptu kroz ruke pri šutu Evertona, pa je na kraju bilo… »
Jezivo: Navijač izgubio prste u eksploziji topovskog udara na derbiju!

Jezivo: Navijač izgubio prste u eksploziji topovskog udara na derbiju!

Sportal blic 16.04.2016
Jedan navijač Crvene zvezde iz Niša izgubio je dva prsta prilikom eksplozije imitacije topovskog udara na utakmici koju je njegov tim u prvenstvu odigrao u Beogradu protiv Partizana, rečeno je agenciji Beta u klinici Anlave. Foto: A. Dimitrijević /… »
Zdravo rivalstvo: Šaranov tešio Kahrimana, Damir u suzama /foto/

Zdravo rivalstvo: Šaranov tešio Kahrimana, Damir u suzama /foto/

Sportal blic 16.04.2016
Golmanima je često u fudbalu najteže. Golovi se lakše i više pamte nego odbrane, one se često i zaboravljaju kada se dogodi kiks, pa je Damir Kahriman to na svojoj koži osetio u 151. derbiju. Foto: M. Metlaš / RAS Srbija Čuvar mreže Crvene zvezde… »

Vesti dana »